Úvod > Aktuality > Poctivé středověké ubytování nabízí nově otevřený Středověký hotel Dětenice

Poctivé středověké ubytování nabízí nově otevřený Středověký hotel Dětenice

  • Vydáno7. ledna 2010
V Zámeckém resortu Dětenice je nově otevřen unikátní středověký hotel. Zařízení pokojů odpovídá dobovému klima, žádné lampy, ale voskové svíce.... žádná hypoalergenní matrace, ale poctivá dřevěná pryčna a k tomu péřová peřina. A v noci se po pokojích možná budou potulovat opravdová strašidla.
Poctivé středověké ubytování nabízí nově otevřený Středověký hotel Dětenice, který je jako jediný český hotel zařazen do řetězce unikátních hotelů světa. Ve středověké krčmě se konají dobové programy již několik let, ale hotel je zde naprostou novinkou. Nabízí se tu to co jinde nenajdete -  dobově věrné ubytování! Nehledejte porcelánové záchodové mísy, ale kadibudku. O luxusu sprchy si také hosté mohou nechat jen zdát. V koupelně je čeká nefalšovaná konev, která jistě funkci sprchy alespoň částečně zastoupí.
 
Středověký hotel Dětenice má ve 42 pokojích kapacitu pro více než 100 osob, samozřejmostí je i bezbariérové apartmá. Nocleh v tomto stylovém hotelu slibuje nejen zážitek z netradičního prostředí, ale možná přijdou i strašidla.

Ubytování v hotelu je vhodné pro rodiny s dětmi, pro firemní akce a pro každého, kdo si chce středověký způsob pohostinství vyzkoušet na vlastní kůži. A aby hosté nebyli časově dezorientování, mohou se ryze středověce stravovat v přilehlé středověké krčmě.

Více informací:

V Dětenicích byl v prosinci 2009 otevřen nový středověký hotel, který je, jako jediný v České republice, zařazen do řetězce unikátních hotelů světa.