Úvod > Aktuality > Netradiční Valentýn? Po prohlídce Muzea Karla Zemana se můžete vydat za dobrodružstvím na elektroloď Nemo
Netradiční Valentýn? Po prohlídce Muzea Karla Zemana se můžete vydat za dobrodružstvím na elektroloď
"> "> ">
Zážitky

Netradiční Valentýn? Po prohlídce Muzea Karla Zemana se můžete vydat za dobrodružstvím na elektroloď Nemo

  • Vydáno10. února 2018
Užijte si atmosféru filmů Karla Zemana naplno! Spojte návštěvu expozice s dobrodružnou plavbou elektrolodí Nemo po Čertovce a v okolí Karlova mostu!
Elektroloď Nemo je výtvarně pojata ve stylu tradičních Verneovských rytin a Zemanových filmů, s kapitánem, který jako by vystoupil přímo z Vynálezu zkázy, je k dispozici exkluzivně pro návštěvníky Muzea Karla Zemana. Prohlídku muzea si můžete naplánovat i na 14. únor a oslavit svátek všech zamilovaných.

Z Čertovky loď Nemo vyplouvá směrem na Kampu a Staroměstský jez, kde se loďka otočí a pluje pod Karlovým mostem po levém břehu Vltavy ke Štvanici a Štefánikovu mostu. Zde se loď opět otočí a podél pravého břehu se zase vrací zpět na Kampu.
Elektro Nemo – vyhlídkové plavby historickým centrem Prahy

Elektro Nemo – vyhlídkové plavby historickým centrem Prahy

Vydejte se na výpravu nejkrásnější částí Prahy po vodní hladině ve stylu Julese Vernea. Přivítá vás kapitán, který jako by z oka vypadl kapitánu Nemovi, a vezme vás na dobrodružnou plavbu do tajuplných zákoutí Čertovky a okolí Karlova mostu.

Muzeum Karla Zemana v Praze – filmové zázraky na počkání

Muzeum Karla Zemana v Praze – filmové zázraky na počkání

Muzeum Karla Zemana představuje celoživotní dílo světově uznávaného filmového tvůrce a rovněž filmové triky, kterými proslavil českou kinematografii 20. století. Seznámíte se zde s původními Zemanovými nákresy filmových scén, fotodokumentací z realizace filmů a jeho filmovými postupy.