Úvod > Aktuality > Plzeňská Techmania připravila bonus – výhodnou únorovou vstupenku
Plzeňská Techmania připravila bonus – výhodnou únorovou vstupenku
">
Zážitky

Plzeňská Techmania připravila bonus – výhodnou únorovou vstupenku

  • Vydáno4. února 2017
Pokud hledáte pro své děti odměnu za vysvědčení nebo přemýšlíte, jak strávit s nimi strávit blížící se prázdniny, vezměte je do Techmanie. Za snížené únorové vstupné v hodnotě 150 korun se podíváte nejen do všech expozic, ale zároveň na projekce v 3D kině a 3D Planetáriu.
TechmaniaScience Center Techmania v Plzni připravila na nejkratší měsíc roku bonusovou nabídku pro své návštěvníky: Únorovou vstupenku. Až do 28. února zaplatí lidé za vstup pouze 150 Kč za osobu. V této ceně budou mít jak prohlídku všech expozic, tak i projekce ve 3D Cinema a 3D Planetáriu. Planetárium navíc uvádí od 1. února nový film Musica, který přibližuje vztah mezi hudbou a matematikou, hudbou a vesmírem a hudbou a naší vlastní DNA.
 
V období jarních prázdnin je v Techmanii otevřeno jako obvykle, tedy ve všední dny od 8:30 do 17 hodin, v sobotu od 10 do 19 a v neděli od 10 do 18 hodin
 

Do Techmanie na jarní příměstský tábor

Techmanie nabízí dětem i jarní příměstské tábory. Letos se uskuteční od 13. do 17. února a jsou určeny dětem od druhé do šesté třídy, které se mohou těšit na pestrý program v laboratořích, dílnách, planetáriu i expozicích. Dozví se mnoho zajímavého o možnosti života na Marsu nebo o historii a současnosti zkoumání rudé planety.
První české 3D planetárium v Techmania Science Centru v Plzni

První české 3D planetárium v Techmania Science Centru v Plzni

Co je lepší než dva rozměry? Přece rozměry tři! V Techmanii Science Centra v Plzni můžete zavítat do supermoderního 3D planetária, prvního svého druhu v České republice, které nabízí trojrozměrné projekce na kulovou plochu a mnoho dalšího. Poznejte nejen vesmír, ale i svět moří, oceánů nebo hmyzu.

Techmania Science Center v Plzni

Techmania Science Center v Plzni

Techmania v Plzni nabízí stále nové interaktivní expozice a vědeckotechnické show. Kromě toho můžete v protější budově navštívit i 3D planetárium.