Úvod > Aktuality > Plavecký areál Šutka začal ve zkušebním provozu sloužit veřejnosti
Plavecký areál Šutka začal ve zkušebním provozu sloužit veřejnosti
">
Lázně a wellness

Plavecký areál Šutka začal ve zkušebním provozu sloužit veřejnosti

Předvánoční čas nabídne v Praze další možnost plavání a zábavy ve vodě. Bazény se naplnily už v říjnu a v průběhu listopadu probíhalo kolaudační řízení a odstraňování případných nedostatků. Slavnostně se má ale bazén otevírat až 17. ledna. V době zkušebního provozu ale není jisté, že bude vždy otevřeno, může se stát, že bude bazén anebo další část uzavřena kvůli požadavkům techniků či hygieniků.
Areál Šutka  Čimické ulici v Praze-Troji je otevřen každý všední den od 6:00 do 22:00 hodin, o víkendu pak od 10:00 do 22:00 hodin, aquapark ve všední dny od 14:00 do 22:00 hodin a o víkendu od 10:00 do 22:00 hodin.

Kromě padesátimetrového bazénu, který je v Praze zatím jen v Podolí, budou mít návštěvníci k dispozici aquapark se skluzavkami a a tobogány i saunou. V areálu je rovněž dětský bazén s vlastním vstupem a šatnami.
 
Výše vstupného je stanovena pro dospělé 125 Kč, senioři, studenti do 26 let a lidé tělesně postižení (TP) 95 Kč, děti do 15 let 80 Kč, rodiny s dětmi uplatňují slevu 25 procent. Při zakoupení permanentky zaplatí dospělí 90 Kč za hodinu a děti, studenti, senioři a lidé TP 60 Kč za hodinu.
 
Kapacita areálu je asi pět stovek návštěvníků, z toho asi dvě stovky mohou být v bazénech. Pro návštěvníky je připraveno i 270 parkovacích míst.

Slavnostní otevření je naplánováno na 17. ledna.
V areálu postupně bude občerstvení, posilovna, wellness a bowling, venku brouzdaliště. Voda v bazénech se bude čistit především pomocí UV lamp, částečně také chlorací.

 

Aquacentrum Šutka

Aquacentrum Šutka

Aquapark Aquacentra Šutka nabízí mnoho atrakcí, zábavy a jiných lákadel, které si zamilujete! V aquaparku naleznete 2 velké tobogány, 3 skluzavky, divokou řeku, dětské brouzdaliště pro nejmenší, relaxační bazén a vířivku nabízející příjemný relax.