Úvod > Aktuality > Planetárium Ostrava chystá premiéru dětského pořadu
Život stromu se jmenuje zcela nový porad pro deti v ostravském planetáriu
"> Život stromu se jmenuje zcela nový porad pro deti v ostravském planetáriu "> První predstavení poradu bude v sobotu 10. ledna "> Chcete vedet, jak je to zarízeno, aby se životu opravdu darilo?
Zážitky

Planetárium Ostrava chystá premiéru dětského pořadu

  • Vydáno9. ledna 2015
Život stromů se jmenuje zcela nový pořad pro děti v ostravském planetáriu. Spolu s beruškou Dolores a světlušákem Mikem se mohou vydat na dobrodružnou výpravu do fascinujícího světa stromů. První představení pořadu bude v sobotu 10. ledna 2015 ve 14 a v 16 hodin.
StromyNejmladším dětským divákům bývala v Planetáriu Ostrava věnována vždy velká pozornost. Právě pro ně a jejich rodiče je nyní připraven zajímavý program. Stejně jako ostatní pořady uváděné v planetáriu, i dětský pořad Život stromů využívá všechny možnosti technologických vymožeností, které nové planetárium poskytuje. Jedná se o celooblohovou projekci, kdy promítaný obraz je všude kolem vás a doslova vás vtáhne do děje. Do děje, který tentokrát odhalí mnohá tajemství pozemské přírody.

Chcete vědět, jak je to zařízeno, aby se životu opravdu dařilo? Jak rostou stromy a jak dostávají živiny od Slunce? První představení pořadu budou v sobotu 10. ledna 2015 ve 14 i v 16 hodin, v neděli 11.1. ve 14 hodin a následně v dalších termínech pro veřejnost od středy do neděle. Vstupné pro děti je 90 Kč, dospělý divák pak zaplatí 115 Kč.

Pořad je vhodný také pro děti z mateřských škol a prvního stupně základních škol a je možné si jej objednat dle požadavků pedagogů v rezervačním a objednávkovém systému na webových stránkách planetária.
Planetárium Ostrava

Planetárium Ostrava

Areál Planetária (dříve Hvězdárny a planetária Johanna Palisy) prošel výraznou rekonstrukcí. Jádrem budovy je Sál planetária se špičkovou projekční technologií hybridního planetária. Na Hvězdárně je modernizovaná pozorovací technika a k návštěvě zve Experimentárium s interaktivními exponáty.

Další aktuality

2.10.
2022
Podzim láká k barevným výhledům z Lysé hory

Podzim láká k barevným výhledům z Lysé hory

Moravskoslezský kraj | Příroda
27.9.
2022
Česko mezi řádky: Šikmý kostel, Karviná a Karin Lednická

Česko mezi řádky: Šikmý kostel, Karviná a Karin Lednická

Moravskoslezský kraj | Životní styl
18.9.
2022
10 tipů na podzimní procházky ostravskou zelení

10 tipů na podzimní procházky ostravskou zelení

Moravskoslezský kraj | Příroda