Úvod > Aktuality > Pivovar Radegast inovuje exkurze pro návštěvníky
Pivovar Radegast inovuje exkurze pro návštěvníky
">
Zážitky

Pivovar Radegast inovuje exkurze pro návštěvníky

  • Vydáno27. dubna 2012
V pivovaru Radegast zahajují sezónu inovovanou prohlídkovou trasou, na které jsou nyní velkoplošné obrazovky, informační panely či místnost ve tvaru sudu. Inovovanou trasou se návštěvníci mohou poprvé projít 28. dubna.
Prohlídková trasa vede turisty přes nejdůležitější místa v pivovaru. Nově můžete nahlédnout do haly nazývané ležáckým sklepem. Nahlédnout do něj lze okénkem z místnosti, jež imituje velký dřevěný sud, ve kterém je i expozice o vývoji ležáckých sklepů a bednářském umění. Na návštěvnické trase jsou nově i panely představující jednotlivé části výroby piva i pivovarnictví jako obor. V některých místech byly nainstalovány velkoplošné obrazovky, na nichž lidé uvidí záběry z provozů, kam z bezpečnostních důvodů nelze vstoupit.

Od tohoto roku pivovar Radegast součástí projektu Industriální atraktivity v Moravskoslezském kraji, který má přilákat návštěvníky.
Expozice pivovaru Radegast – pivo pro pravé chlapy

Expozice pivovaru Radegast – pivo pro pravé chlapy

Do pivovaru Radegast v Nošovicích nedaleko Frýdku-Místku můžete zavítat nejen na tradiční prohlídky pivovaru, ale také do Návštěvnického centra, které návštěvníky seznámí především s historií piva Radegast. Od sezony 2012 jsou zde velkoplošné obrazovky, informační panely či místnost ve tvaru sudu.

Další aktuality