Úvod > Aktuality > Kam vyrazit, když počasí nepřeje? V Aquapalace Praha je horké Kubánské léto pořád!
Kam vyrazit, když počasí nepřeje? V Aquapalace Praha je horké Kubánské léto pořád!
"> "> "> ">
Zážitky

Kam vyrazit, když počasí nepřeje? V Aquapalace Praha je horké Kubánské léto pořád!

  • Vydáno13. července 2019
Počasí v posledních dnech teplému červenci plného slunečních paprsků příliš neodpovídá, vydejte se proto ohřát do Aquapalace Praha, kde na vás čeká opravdu žhavé Kubánské léto. Díky hřejivým teplotám 30°C ve vodě a 33°C ve vzduchu se i během deštivých dnů příjemně zahřejete a navíc si užijete mnoho zábavy. Letní program v kubánském stylu se užijete v oblíbeném aquaparku až do 1. září.
AquapalaceNejvětší aquapark v České republice nabízí nejen čistou a teplou vodu za každého počasí, ale také spoustu zábavy. V Aquapalace Praha vás jako mávnutím kouzelného proutku přenesou na rozpálenou Kubu, kde se celý den tančí salsa, podávají vynikající jídla i drinky a užívá se života plnými doušky. Každý den se od rána do večera můžete zapojit do hravých kubánských animací, lekcí tance a užít si saunové ceremoniály i masáže.

AquapalaceVelikou výhodou Aquapalace je to, že ať jsou venku třicetistupňová vedra nebo se nečekaně ochladí, vždy budete mít co dělat. Kromě Vodního světa s tobogány, umělým vlnobitím a venkovní zónou, kde je i oblíbená divoká řeka, Aquapalace nabízí také špičkové wellness služby, největší saunový svět u nás a fitness.

V sobotu 13. července bude ve Vodním světě Aquapalace Praha probíhat 3. semifinálové kolo Miss České republiky, kde nebude chybět ani oblíbená promenáda v plavkách. I vy tak můžete podpořit své favoritky v soutěži krásy.
Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Další aktuality