Úvod > Aktuality > Pikniková louka vítá v Telči výletníky i místní
Pikniková louka vítá v Telči výletníky i místní
"> "> "> Pikniková louka vítá v Telci výletníky i místní
Gurmánská turistika

Pikniková louka vítá v Telči výletníky i místní

  • Vydáno21. července 2013
Neotřelou formu občerstvení při toulkách Vysočinou připravil pro návštěvníky Telče výrobce uzenin z nedalekého Krahulčí. Na malebné louce nedaleko místního centrálního parkoviště zaparkoval pojízdnou prodejnu, kde je možné ochutnat, zakoupit, ale i ogrilovat čerstvé pochutiny v podobě vybraných uzenin, párků nebo grilovacích klobásek.
Pohovte si na piknikuZájemci si kousek dobré uzeninky za více než příznivou cenu mohou odnést s sebou, avšak přilehlá zelená louka s geniem loci vysloveně láká k zastavení, posezení (poležení) a vychutnání některých z uzenářských nebo grilovaných delikates, které zde připravují. Navíc, k dispozici zde mají jednorázové grily a k zapůjčení také piknikové podložky, takže nic nebrání tomu, uspořádat si zde s rodinou či partou přátel vlastní improvizovanou grilovací party. Tuto možnost rádi využívají i místní, pro které jde stejně jako náhodné kolemjdoucí o nevšední zážitek.

Krahulíkova pikniková louka se nachází nedaleko telčského zámeckého parku v ulici Na Sádkách 453, u centrálního parkoviště, kde ji nelze minout. Otevřeno je zde každý den od 9 do 18 hodin.