Úvod > Aktuality > Pět tipů na místa, kde se z vás udělají akčního hrdinu
Pět tipů na místa, kde se z vás udělají akčního hrdinu
"> "> "> "> "> "> ">
Letní sporty

Pět tipů na místa, kde se z vás udělají akčního hrdinu

  • Vydáno18. června 2021
Máte rádi napětí? Tu a tam si zastřílíte v počítačových hrách? Fandíte Bruci Willisovi či Jamesi Bondovi? Pak právě pro vás připravil portál Kudy z nudy pět tipů na místa, kde zažijete svůj vlastní akční příběh. Vyzkoušejte lasergame, paintball či airsoft a staňte se na jedno odpoledne akčním hrdinou.

Laser Aréna Ostrava

laser aréna ostravaAdrenalin, akce a zábava vás čeká v Laser aréně Ostrava! Těšit se můžete laser tag pro 4-10 osob s nejmodernějším vybavením v ČR, který je ideální pro individuální i teambuildingové akce. Laser game, neboli Laser tag je hra podobná paintballu, nebo airsoftu. Je ale mnohem rychlejší a akčnější, zásahy vás nebolí a nepotřebujete žádné vlastní speciální vybavení. Aréna je osvětlena UV zářivkami, z reproduktorů se line akční hudba, atmosféra vás prostě dostane. Dopřejte si zážitek na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Samotná aréna, kde se Laser Game odehrává, má 420 m2 plných překážek, rohů a zákoutí, které jsou ideálními úkryty. Překážky jsou označené UV barvami, které zajistí unikátní atmosféru. Hry se účastní 4-10 hráčů (ideálně je aréna navržena pro dva týmy po 4 lidech). Krev v žilách vám rozpumpuje akční hudba, která provází celou hru. 15 minut hry stojí 110 Kč na osobu.
 

Outdoor lasergame v Tuřanech u Brna

outdoor laser tuřanyZaujala vás lasergame, ale raději byste strávili čas na čerstvém vzduchu? I pro vás máme řešení. Vydejte se do brněnských Tuřan, kde na vás čeká na 6300 m2 hřiště plné překážek. Na něm ses laserovou pistolí v ruce vydejte vstříc dobrodružství bez kabelů a plastových „brnění“, která brání pohybu. Střely jsou založeny na infračerveném záření, které je bezpečné i pro oči, takže se nemusíte bát a vzít s sebou na Outdoor lasergame i dětské hráče.

Areál v Brně – Tuřanech je otevřen denně od 10 do 21 hodin, po dohodě vám ale umožní zastřílet si i mimo oficiální otevírací dobu. Je však třeba objednat se alespoň dvě hodiny předem. Jedna hra trvá 15 minut čistého času a honit se mezi překážkami může zároveň až deset hráčů. Za dospělého zaplatíte 85 korun, studenti a děti mají vstup za 75 korun.
 

Paintball továrna Vidochov u Nové Paky

paintball továrnaKolem skřípe dřevo, vy sebou při sebetišším zvuku trháte. Čekáte, odkud přijde útok. Jedinečnou atmosféru interiérového paintballu můžete zažít ve Vidochově u Nové Paky, kde je vaším herním hřištěm stará textilní továrna. Třípatrový prostor o velikosti 1500 m2, propojený schodišti a žebříky, umožňuje různé typy her, atmosféru dokreslují nejrůznější překážky i možnost nočního osvětlení.

Díky ochranným pomůckám si paintball mohou zahrát i děti, které samozřejmě potřebují povolení zákonného zástupce. Jedna hra, trvající do chvíle, než vystřílíte náboje naplněné barvou, vás přijde na 350 až 400 korun. Samozřejmostí jsou ve Vidochově množstevní slevy. Paintball továrna je otevřená denně od 8 do 21 hodin, kdy je možné zahájit poslední hru.
 

Paintball v lomu u Berouna

Ve hře plné adrenalinu, napětí a dobrodružství není důležitá pouze fyzická kondice, ale také schopnost rychle a správně se rozhodovat. Paintball je hra, ve které nezáleží jen na štěstí a schopnostech hráčů, ale i na týmové spolupráci.

Hřiště v Berouně využívá areálu opuštěného přírodního lomu, kde je využito přírodní členitosti terénu a přirozené vegetace. Hra tak navozuje pocit a adrenalin jako při skutečném střetnutí v otevřené krajině bez umělých překážek. Za 3 hodiny hry zaplatíte 1000 Kč.
 

Tankodrom Milovice – vyzkoušejte obrněný vůz či čtyřkolku

tank miloviceBývalý vojenský prostor, který vznikl roku 1904 pro rakouskou armádu a využíván byl československým vojskem, Wehrmachtem i sovětskými okupačními vojsky, slouží v dnešní době jako adrenalinový a zábavní park pro milovníky vojenské techniky. Tankodrom Milovice se rozkládá na přibližně 200 hektarech plochy asi 30 kilometrů od Prahy. Naleznete zde hřiště na paintball i airsoft, laserovou a brokovou střelnici, obrněná vozidla, tanky a mnoho dalšího. Na některých vozidlech se dokonce můžete svézt.

Tankodrom Milovice také ve spolupráci s dětským zábavním centrem Mirákulum pořádá pravidelné vyjížďky na obrněnci či tankové dny. Na návštěvu Milovic se můžete vydat celoročně každý den od 8 do 18 hodin.

Paintball v Berouně

Paintball v Berouně

Paintball je jedním z nejvyhledávanějších outdoorových kolektivních sportů a v dnešní době je třetím nejpopulárnějším extrémním sportem na světě.

Paintball továrna Vidochov u Nové Paky

Paintball továrna Vidochov u Nové Paky

Ve Vidochově v Krkonoších si můžete zahrát paintball ve třech patrech staré továrny. Paintball v objektu funguje celoročně. Organizátoři také zajišťují akce všeho druhu, teambuilding, občerstvení, stravování a ubytování v přilehlém pensionu. Vše najdete pod jednou střechou.

Outdoor Lasergame v Tuřanech

Outdoor Lasergame v Tuřanech

Nová generace venkovní zábavy pro všechny věkové kategorie. Outdoor Lasergame ej absolutně bezpečná adrenalinová sportovní aktivita. V Tuřanech se můžete těšit na velké hřiště plné překážek.

Laser Aréna Ostrava

Laser Aréna Ostrava

Adrenalin, akce a zábava vás čeká v nově otevřené Laser aréně Ostrava! Těšit se můžete laser tag pro 4-10 osob s nejmodernějším vybavením v ČR, který je ideální pro individuální i teambuildingové akce.

Tankodrom Milovice – centrum adrenalinové zábavy

Tankodrom Milovice – centrum adrenalinové zábavy

Tankodrom Milovice je multifunkční areál, nabízející široké využití. Na ploše 200 ha si můžete vyzkoušet jízdu vojenskou technikou, exotickým Hummerem anebo adrenalinovou zábavu ve formě paintballu, airsoftu či lasershotu.