Úvod > Aktuality > Pat a Mat oslaví začátek školního roku v muzeu Grévin
Pat a Mat oslaví začátek školního roku v muzeu Grévin
"> ">
Kultura

Pat a Mat oslaví začátek školního roku v muzeu Grévin

  • Vydáno27. srpna 2017
Čas prázdnin se krátí, ale i výstava Pata a Mata se chýlí ke konci. Návštěvníci v muzeu Grévin mají čas už jen do konce září, aby objevili animovaný svět těchto dvou kutilů v rolácích. První zářijový víkend se Pat a Mat dostaví osobně a děti se mohou se naučit, jak vytvořit animovaný film.
Pat a MatHrdinové vtipného televizního animovaného seriálu „…A je to!“ se v prostorách Grévinu hezky zabydleli a domů se jim ještě nechce. Interaktivní výstava na návštěvníky čeká až do konce září. Při návštěvě si můžete pomocí světla malovat po plátně nebo se stát díky 3D iluzím součástí jejich světa. Pokud tedy nevíte, co s koncem léta nebo se jen chcete příjemně pobavit rozhodně zavítejte do Celetné 15 na Starém Městě!

Ještě, než školáci po prázdninách opět usednou do školních lavic, připravilo si pro ně muzeum Grévin v Praze víkend plný zábavy. Ve dnech 2.- 3. září na výstavě nebudou Pat a Mat jen ve voskové podobě, ale přijdou také návštěvníky pozdravit osobně. Děti budou mít možnost se s oživlými postavičkami vyfotografovat, popovídat a třeba se jich zeptat na jejich kutilské triky. V průběhu víkendu budou probíhat nejrůznější workshopy, které návštěvníkům připomenou příběhy těchto dvou nerozlučných a vynalézavých kamarádů.