Úvod > Aktuality > Park Mirakulum se chystá lámat rekordy a soutěžit
Park Mirakulum se chystá lámat rekordy s vícercaty
"> Park Mirakulum se chystá lámat rekordy s vícercaty "> V sobotu 30. srpna se bude konat akce Vícercata v Mirakulu "> Všechny prítomné deti budou moci plne využít všech atrakcí
Zážitky

Park Mirakulum se chystá lámat rekordy a soutěžit

  • Vydáno16. srpna 2017
Je všeobecně známo, že v milovickém Parku Mirakulu se zejména během prázdnin každodenně prohání stovky a někdy dokonce až tisíce dětí. V sobotu 19. srpna se v parku uskuteční další setkání vícerčat, nosičů dítek v šátcích a bubeníků.

MirakulumDo parku Mirakulum nedaleko Milovic jsou ve spolupráci s Klubem dvojčat a vícerčat zvána všechna dvojčata, trojčata atd. bez rozdílu věku. Čím více, tím samozřejmě lépe...

Brány Mirakula se v sobotu 19. srpna otevřou v 10 hodin. Okolo 12. hodiny vypukne sčítání prvního rekordu, tedy „klokaních“ nosičů s potomky. Od 13. hodiny bude následovat rozklíčování toho, proč kdekdo v parku vidí ten den dvojmo či trojmo. Bude se sčítat množství vícerčat při vytvoření nejdelšího vláčku.

MirakulumPříjemnou přestávku od počtů nabídne ve 13:30 Spejbl a Hurvínek. A to nejhlasitější na konec – od 15:00 otřese blízkými seismografy nejvíce bubnujících osob na vlastní tělo na jednom místě.

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.