Úvod > Aktuality > Park Mirakulum oslaví Den dětí
Park Mirakulum oslaví Den dětí
"> "> "> "> ">
Zážitky

Park Mirakulum oslaví Den dětí

  • Vydáno30. května 2019
Dovedete si představit vhodnější místo pro oslavu dětského dne než je zábavný Park Mirakulum? Mirakulovský dětský den se koná v sobotu 1. června od 10 do 18 hodin ve všech prostorách parku, poprvé bude letos otevřen i Vodní svět.
Park MirakulumPokud hledáte místo, kde si vaši potomci beze všech pochybností užijí Den dětí, tak už jste ho našli. Park Mirakulum jim totiž poskytne vše, na co si vzpomenou. A nudit se tu rozhodně nebudou ani rodiče. Park totiž nabízí zábavu celé rodině. Na Den dětí je připraven skvělý program a otevřený bude také Vodní svět. Doufejme tedy, že počasí bude vodním hrátkám nakloněno.

A na co se můžete těšit? Třeba na vystoupení Spejbla a Hurvínka, cirkus Carini, který se pyšní drezúrou berberských lvů, akrobacií a veselou klauniádou. Nebude chybět ani Heidi Janků a Michal Nesvadba, kteří si určitě pro děti přichystají nějaké vylomeniny.

Vodní svět MirákulumMalí i velcí se budou pochopitelně moci vyřádit na všech atrakcích v parku a to včetně Vodního světa. Ten se po zimní přestávce otevře letos poprvé a bude v provozu od 11 do 17 hodin. Doufejme tedy ve slunné a teplé počasí. S dětmi, které ještě nedorostly školních lavic, určitě zajděte do Vesničky, s těmi staršími si užijte adrenalin v Lanovém parku a Lesním městě. V parku letos přibyl další stánek s prémiovou kávou z milovické pražírny Yakima coffee, kde můžete ochutnat i kávové speciality připravené speciálně vyškolenými baristy.  Mirakulum je totiž park skutečně rodinný a každý si tu najde něco – od batolat přes teenagery, jejich rodiče až po dědečky a babičky.

Mirakulovský dětský den se koná v sobotu 1. června od 10 do 18 hodin ve všech prostorách parku. Vstupné jednorázové 210 Kč, rodinné 2+1 540 Kč, rodinné 2+2 720 Kč.
Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.

Další aktuality

20.6.
2022
Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Středočeský kraj | Zážitky
17.6.
2022
Zkroťte vítr, věnujte se windsurfingu!

Zkroťte vítr, věnujte se windsurfingu!

Středočeský kraj | Letní sporty
16.6.
2022
Na Mělníku se pojede

Na Mělníku se pojede "Jizerská padesátka"

Středočeský kraj | Zimní sporty