Úvod > Aktuality > Letní Street Food představí v Praze pouliční gastronomii z různých zemí světa
Letní Street Food představí v Praze pouliční gastronomii z různých zemí světa
"> "> ">
Gurmánská turistika

Letní Street Food představí v Praze pouliční gastronomii z různých zemí světa

  • Vydáno23. srpna 2019
Na Smíchovské náplavce se v sobotu 24. 8. 2019 uskuteční už tradiční festival dobrého jídla a pití Letní Street Food. Přijďte ochutnat pouliční gastronomii z celého světa. Bude pro vás připraveno na 60 stánků s tradičními pokrmy zemí jako je Argentina, Mexico, Vietnam, Bulharsko, Ukrajina, Francie, Španělsko nebo Mongolsko.
JídloTo nejlepší ze světového street foodu ochutnáte už v sobotu 24. srpna na Smíchovské náplavce (Hořejším nábřeží). Přijďte si užít pěkný letní den, připravena bude pestrá nabídka jídel a nápojů z celého světa, nebudou chybět ani zmrzliny nebo exotické ovoce.

Letos se budou na festivalu prezentovat nově otevřená bistra, která se specializují například na polévku ramen, jihoamerické asado, pelmeně, hawaiskou specialitu poke nebo zmrzlinu. Samozřejmě nepřijdete ani o burgery, trhané vepřové, polévku Pho, seafood, avokádové speciality nebo exotické ovoce…

V rámci festivalu je připraven unikátní doprovodný program v podobě více než 15 folklórních souborů s tradičními tanci z celé Evropy. Vstupné (foodpass) stojí 50 Kč, ZTP a děti do 12 let mají vstup zdarma. Letní street food bude probíhat od 10:00 do 20:00 hodin.
Smíchovská náplavka

Smíchovská náplavka

Smíchovská náplavka je místo na levém břehu Vltavy, které je dějištěm nejrůznějších společenských nebo sportovních akcí. Nachází se nedaleko ulice Hořejší nábřeží, mezi Železničním a Palackého mostem. Po celý rok zde probíhají společenské a sportovní události.