Úvod > Aktuality > Ozvěny Ekofilmu v zoo Jihlava
Ozvěny Ekofilmu v zoo Jihlava
"> ">
Zážitky

Ozvěny Ekofilmu v zoo Jihlava

  • Vydáno15. října 2012
Podzimní cyklus filmů s ekologickou tématikou v jihlavské zoo pokračuje i tento měsíc – v úterý 16. října filmem s názvem Čechy – země stovek rybníků.
 V srdci Evropy, v jižních Čechách, leží v objetí středověkých hradů utajená mozaika jezer, řek, mlžných lesů a záhadných rašelinišť a bažin. Tyto důležité mokřady, vytvořené přírodou a stoletími lidského vlivu, jsou magnetem pro obrovská hejna ptáků a domovem neskutečného množství rostlinných a živočišných druhů.

S kameramanem Jiřím Petrem, který v tomto ráji již od útlého dětství tráví svůj čas, se podíváme do tohoto podivuhodného prostředí, který inspiroval již mnoho umělců a spisovatelů a budeme sledovat jeho měnící se tvář v průběhu jednoho roku. Začátek v 18:00 hodin ve vzdělávacím centru PodpoVRCH (vedle hlavní pokladny u parkoviště zoologické zahrady), vstup zdarma.
 
Další program PodpoVRCHem pro malé i velké školáky bude připraven 25. – 26. října od 9:30 do 13:00 hodin. Zájemce čekají hry a soutěže o zvířatech, setkání se zvířátky chovanými v centru PodpoVRCH i prohlídka zoo s průvodcem.

Cena 50,- Kč za dítě na jeden den, vzhledem k omezenému počtu míst nutná předběžná rezervace na tel. 567 573 774, příp. na mailové adrese vankova@zoojihlava.cz

Zoo Jihlava – připravte se na zážitek

Zoo Jihlava – připravte se na zážitek

Zoologická zahrada Jihlava je členěná do pěti kontinentů a ty můžete navštívit za jediný den. Rozlohou patří mezi menší, prohlídku zvládnete i s malými dětmi.