Úvod > Aktuality > Oslavte svátek zamilovaných v Aquapalace Praha

Oslavte svátek zamilovaných v Aquapalace Praha

Vydáno 14. února 2018 Životní styl
Svátek zamilovaných se blíží, a vy stále přemýšlíte, jak oslavit tento výjimečný den se svým partnerem, aby vám zůstaly krásné vzpomínky na celý rok? Není přece nic krásnějšího než společně strávený čas, kdy darujete veškerou pozornost pouze svému protějšku. Obdarujte svou lásku některým z wellness balíčků v Aquapalace Praha a přijďte společně odpočívat a načerpat síly.
AquapalaceTobogány, skluzavky, umělé vlnobití, řeka spojující Palác dobrodružství, Palác relaxu a Palác pokladů. Nekonečná zábava pro vás a vašeho partnera! Ve vodním světě Aquapalace Praha na vás čeká také Korálový dóm s mořskou faunou v akváriích, nebo například ochutnávkový ponor do Potápěčské jámy.

Užít si tu pravou wellness romantiku můžete díky připraveným Valentinským balíčkům, které je možné využít až do 28. února 2018. Balíček s názvem Romantika ve Vodním a Saunovém světě v sobě ukrývá celodenní vstup pro dvě dospělé osoby do vodního a saunového světa v Aquapalace Praha. Romantické koupání a saunování vám zpříjemní ještě lahví sektu, který na vás bude čekat v Paradise Baru nebo na Saunabaru. Balíček stojí 1 533 Kč.

AquapalaceValentýn jako na míru, celodenní vstup pro dvě dospělé osoby do vodního a saunového světa v Aquapalace Praha, to je Vodní a saunový svět s večeří. Romantické koupání a saunování zakončete výborným valentýnským menu pro dva s wellcome drinkem v nové restauraci Athena Grill, která se nachází ve vstupní hale. Balíček stojí 1 733 Kč.

Valentýnská vířivka je romantická relaxace pro pár ve Spa. Balíček obsahuje hodinový pronájem privátní vířivky se saunou, mísou ovoce a sektem. Po vířivce vás čeká výborné valentýnské menu pro dva s wellcome drinkem v naší nové restauraci Athena Grill, která se nachází ve vstupní hale. Proceduru si prosím rezervujte na recepci SPA, na telefonní čísle 739 341 082, 271 104 131. Balíček stojí 2 133 Kč.

ValentýnDvouhodinový pronájem luxusních prostor s vířivkou, finskou saunou a vyhřívaným mramorovým stolem včetně mísy čerstvého ovoce a lahve sektu čeká na všechny, kteří se rozhodnou pro balíček Super Valentýn. Dopřát si jej můžete včetně luxusní večeře v restauraci Terresa, která se nachází ve čtyřhvězdičkovém hotelu Aquapalace hotel Prague. Proceduru a večeři si prosím rezervujte na recepci SPA, na telefonní čísle 739 341 082, 271 104 131. Balíček stojí 3 333 Kč.
 
Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa - wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague

Aquapalace Hotel Prague je vyhledávaným cílem pro rodiny s dětmi. Je přímo propojen s největším krytým Vodním světem ve střední Evropě (Aquapark Čestlice) a nabízí mnoho možností zábavy i relaxace pro děti i dospělé. Součástí Vodního světa je jedinečný Saunový svět a wellness centrum.

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Valentýnské privátní spa v Aquapalace Praha

Valentýnské privátní spa v Aquapalace Praha

Svatý Valentýn je jen jeden a to 14. února, ale proč si ho neprodloužit rovnou na celý měsíc?

Další aktuality

13.2.
2019
Užijte si svatého Valentýna v Aquapalace Praha

Užijte si svatého Valentýna v Aquapalace Praha

Střední Čechy | Životní styl
7.12.
2018
Adventní čas dorazil na Chateau Mcely

Adventní čas dorazil na Chateau Mcely

Střední Čechy | Životní styl
2.11.
2018
Užijte si saunování v Aquapalace Praha

Užijte si saunování v Aquapalace Praha

Střední Čechy | Životní styl
27.10.
2018
Užijte si podzimní prázdniny v Aquapalace Praha

Užijte si podzimní prázdniny v Aquapalace Praha

Střední Čechy | Životní styl