Úvod > Aktuality > Oslavte Silvestr netradičně – v oblacích!
Vysílac Ješted, symbol Liberce, ožije 31. prosince zábavou nad oblaky
"> Vysílac Ješted, symbol Liberce, ožije 31. prosince zábavou nad oblaky "> "> Žižkovská televizní vež chystá program ve dvou variantách, nádherný výhled vám ale neunikne "> Letošní silvestrovskou noc zažijte v oblacích, zábavní program chystá karlovarská rozhledna Diana
Zážitky

Oslavte Silvestr netradičně – v oblacích!

  • Vydáno20. prosince 2019
Nemáte ještě plány na poslední den roku a chcete své nejbližší překvapit? Portál Kudy z nudy vám přináší čtyři tipy na nezapomenutelný Silvestr v rozhlednách či věžích. Užijte si noc plnou zábavy s jedinečným výhledem.

Žižkovská věž – silvestrovská Praha z ptačí perspektivy

Žižkovská věžPlánujete-li oslavu v reji velkoměsta, nenechte si ujít zábavu na Žižkovské televizní věži, která připravila na poslední den v roce silvestrovský program. Letošní oslava příchodu Nového roku bude na Žižkovské věži ve znamení nejen výhledu na stovky ohňostrojů po celé Praze, ale také vlastního monumentálního ohňostroje přímo za okny u vašeho stolu s hudebním doprovodem, luxusní gastronomií a skvělou zábavou.

Celý večer proběhne ve stylu Latino a živé hudby. Těšte se na exkluzivní taneční show v čele se Zuzanou Gamboa a skvělými tanečníky nebo vynikající saxofonistkou Annie Black. Silvestrovskou noc můžete prožít v restauraci Oblaca nebo na party v Observatoři.
 

Na Ještědu bude Silvestr nad oblaky

Ještěd v nociMáte o vánočních svátcích namířeno na hory? Nevynechejte na svých cestách symbol Liberce s jedinečnou architekturou, vysílač Ještěd. Ten si na 31. prosince připravil zábavu nad oblaky plnou dobré hudby, koktejlů a tanečních překvapení. Nezapomenutelný start do nového roku vám zajistí nádherný výhled na okolní krajinu v záři ohňostrojů, ale také dobrá zábava a chutný raut.

Pokud se strachujete, jak se k vysílači dostanete, v ceně lístku máte zajištěnou přepravu lanovkou, která bude v provozu až do půl třetí rána. Kromě toho bude připravena doprava do nedalekého Liberce, ale zarezervovat si můžete také pokoj v zdejším hotelu. Vstupenku na galavečer si můžete zakoupit za 2019 korun.


Silvestr na Děčínském Sněžníku

Novoroční pártyPřijít oslavit příchod nového roku 2020 můžete také na Děčínském Sněžníku. Zaručen je nejkrásnější výhled na ohňostroje široko daleko ze zdejší rozhledny, nevšední domácí kulinářský zážitek od pana kuchaře, příjemné posezení u krbu a taneční zábavu.

Děčínský Sněžník je se svými 723 metry nejvyšší stolovou horou u nás. V roce 1864 zde nechal hrabě Thun vystavět věž, která byla využívána pro geografické účely zeměměřičů z Rakouska, Saska a Pruska. Na obzoru lze spatřit Ješťed, Jedlovou horu, Milešovku, visílač Bukové hory, ale je také vidět do Krkonoš a na Sněžku. Včasné rezervace lze učinit na tel.: 724 636 503, nebo e-mailu info@decinsky-sneznik.cz.
 

Novoroční přání vyslovte na Stezce korunami stromů

Stezka korunami stromů LipnoPo náročné silvestrovské noci bude většina z nás potřebovat provětrat hlavu a ideálním místem bude Stezka korunami stromů na Lipně. Již třetím rokem se zde 1. ledna koná novoroční výstup, za který vás odmění novoročním dárkem. Oblíbená bezbariérová stezka je zakončena 40metrovou vyhlídkovou věží, odkud se vám naskytne výhled na Lipenské jezero, Šumavu či Alpy.  

Svůj krátký pobyt v oblacích tak můžete využít na vyslovení novoročních přání a předsevzetí. Ovšem pokud vám během silvestrovské noci pořádně nestoupl adrenalin v krvi, vyzkoušejte nejdelší suchý tobogan v České republice, který se ve své délce 52 metrů vine středem věže. Cena jedné jízdy je 50 korun. V restauracích Chata Lanovka a U Yettiho bude navařena novoroční čočka.
Televizní věž Žižkov – Tower Park Praha

Televizní věž Žižkov – Tower Park Praha

Žižkovský vysílač je jednou z pražských dominant a současně nejvyšší pražskou stavbou. Věž vysoká 216 metrů byla postavena v letech 1985-1992 podle plánů architektů Václav Aulického a Jiřího Kozáka. Díky náročné rekonstrukci vás veškeré prostory osloví nevšedním stylem a designem.

Ještěd – jedinečný výhled na všechny světové strany a originální ubytování

Ještěd – jedinečný výhled na všechny světové strany a originální ubytování

Vydejte se na výlet na vrchol Ještědu, kde stojí slavná věž ukrývající vysílač a horský hotel s restaurací. Těsně pod vrcholem je horní stanice kabinové lanovky z Horního Hanychova. Místo nabízí jedinečný pohled na Liberec a okolí. Na vrcholu můžete navštívit denně otevřenou restauraci nebo Bistro.