Úvod > Aktuality > Oslavte poslední zvonění na prosecké bobové dráze!
Poslední zvonení pro deti bude probíhat na volné ploše pred Bobovou dráhou
"> Poslední zvonení pro deti bude probíhat na volné ploše pred Bobovou dráhou "> V provozu bude od 10 hod do 22 hod krome bobové dráhy také lanový park
Zážitky

Oslavte poslední zvonění na prosecké bobové dráze!

  • Vydáno19. června 2013
Konec školního roku se blíží a zahájit letní prázdniny netradičně mohou děti i se svými rodiči už v neděli 23. 6. na Bobové dráze Prosek v Praze.
Poslední zvonění na bobovcePoslední zvonění pro děti bude probíhat na volné ploše před Bobovou dráhou. Zde si děti vyzkouší hry a soutěže zaměřené na rozvoj rychlosti, postřehu, přesnosti i kreativity. Soutěže jsou přizpůsobeny pro malé i velké děti. Kromě klání ve cvrnkání kuliček se můžete těšit na kuličkové bludiště, závody v koulení obří koule, kuličkovou překážkovou dráhu a další disciplíny. Nejen děvčata si budou moci vyrobit náramky a další šperky z korálků. Pro úplně nejmenší budou připraveny omalovánky.

Vyzkoušet si budete moci také cvičení s obručí hula hoop. Tzv. hooping posiluje zádové a břišní svaly, stehna a hýždě. Stal se proto velmi oblíbeným a hlavně účinným způsobem, jak shodit přebytečná kila. Dospělí se mohou tedy také zapojit do soutěžení, otestovat další místní atrakce nebo si odpočinout v restauraci s výhledem na Prahu. V provozu bude od 10 hod do 22 hod kromě bobové dráhy také lanový park pro děti i dospělé a nová velká trampolína.Bobová dráha Prosek – 1. bobová dráha v Praze

Bobová dráha Prosek – 1. bobová dráha v Praze

Bobová dráha na Proseku nabízí zábavu po celý rok! Zkuste se v nerezové dráze řítit rychlostí až 62 km/h nebo se pouze plížit "vyhlídkovým" tempem. Regulaci rychlosti vám umožní brzdová páka, takže zvolené tempo je pouze na vás.