Úvod > Aktuality > Oslavte páté narozeniny Aquapalace Praha!
Oslavte páté narozeniny Aquapalace Praha
"> Oslavte páté narozeniny Aquapalace Praha "> Den plný her a prekvapení a hlavne super zábavy bude skvelým zážitkem pro deti i dospelé
Lázně a wellness

Oslavte páté narozeniny Aquapalace Praha!

  • Vydáno1. dubna 2013
Na státní svátek ve středu 8. května nezahálejte doma. V největším aquaparku v České republice, Aquapalace Praha v Čestlicích, slaví páté narozeniny! Připravená bude zábavná show plná her, dobrodružství a soutěží pro děti i dospělé. Jako dárek je připraven vstup pro děti za korunu (s omezením maximálně 3 dětí na dospělého) a také vstup za korunu pro všechny, kdo rovněž v tento den slaví narozeniny!
Aquapalace PrahaDen plný her a překvapení, ale hlavně – super zábavy ve Vodním světě v Aquapalace Praha plném čisté a teplé vody bude skvělým zážitkem pro děti i dospělé. Šest toboganů, 3 skluzavky, spacebowl, divoká řeka, bazén s umělým vlnobitím, dětská vodní hřiště se skluzavkami a bazén s vrakem pirátské lodi, který nemůže zůstat bez prozkoumání, rozhodně zajistí, že se nebude žádný člen rodiny nudit. Pro náruživé plavce je k dispozici 20metrový bazén a 450 m pomalé a rychlé řeky propojující celý areál.

Kromě vstupu do Vodního světa je možné i během tohoto svátečního dne využít vstupu do Saunového světa, který nabídne nerušenou relaxaci a očistu těla i duše v celkem 14 saunách i prohřívárnách nabízejících příjemné, luxusní i netradiční saunování. Atraktivní a velmi oblíbené jsou saunové ceremoniály za přítomnosti saunéra, které jsou zpestřením samotné saunovací procedury. Květen se ponese stylově ve znamení vůní šeříků a lučního kvítí.Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality