Úvod > Aktuality > Oslavte konec školního roku v centrálním kempu na Pražačce
Oslavte konec školního roku v centrálním kempu na Pražacce
"> Oslavte konec školního roku v centrálním kempu na Pražacce "> Ve vecerních hodinách vystoupí v Indian baru populární mladá zpevacka Bára Zemanová "> Pro dospelé bude na fotbalovém hrišti v areálu Pražacka pripravena exhibice s obrími nafukovacími míci
Zážitky

Oslavte konec školního roku v centrálním kempu na Pražačce

  • Vydáno25. června 2014
Konec školního roku se nezadržitelně blíží a prázdniny klepou na dveře. Centrální pražský kemp, Camp Žižkov Prague a sportoviště Pražačka, chystají pro rodiče s dětmi zábavný den plný hudby, soutěží a dětských her. Celá akce se uskuteční v pátek 27. června 2014 od 14 hodin.

PražačkaNetradičním odpolednem bude provázet moderátor Petr Kumpfe a ve večerních hodinách vystoupí v Indian baru populární mladá zpěvačka Bára Zemanová se svojí doprovodnou kapelou. Na akci proběhne také sbírka Sdružení Linky bezpečí na podporu služeb a dovolatelnosti na Linku.

Děti se mohou na Pražačce těšit na pestré tradiční soutěže jako je skákání v pytli, běh s pingpongovými míčky na lžíci, malování obrázků, závod v běhu nebo na dětskou diskotéku, která odstartuje úderem 16 hodiny. V průběhu dne si také mohou nechat namalovat na obličej indiánské motivy nebo roztomilé kresby obličejů zvířátek.

Camp ŽižkovPro dospělé bude na fotbalovém hřišti v areálu Pražačka připravena exhibice s obřími nafukovacími míči BumperBalls, kde si zájemci mohou vyzkoušet fotbalové či nohejbalové prvky v  nafukovacích míčích na svém těle.

První ročník akce Hurá na prázdniny v 18 hodin zakončí koncert populární plzeňské zpěvačky Báry Zemanové, která na open air letní stagi Indian baru zazpívá písničky z nově připravované desky. Zazní i píseň Recept na buchtu, kterou v současné době nasazují česká  rádia. Vstupné na akci je zdarma.

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague – zelená oáza klidu na Pražačce

Camp Žižkov Prague se nachází v městské části Praha 3 – Žižkov, uprostřed obytné čtvrti v areálu Pražačka a nabízí svým návštěvníkům nepřeberné množství aktivit k využití volného času.