!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Užijte si podzimní prázdniny v Aquapalace Praha
Užijte si podzimní prázdniny v Aquapalace Praha
"> "> ">
Životní styl

Užijte si podzimní prázdniny v Aquapalace Praha

Vydáno 28. října 2019
Vymýšlíte pro své děti program na podzimní prázdniny a nic originálního vás nenapadá? Pak přijeďte do aquaparku Aquapalace Čestlice, kde najdou děti spoustu zábavy a dospělí si mohou pořádně odpočinout třeba v saunovém světě. Podzimní prázdniny se zábavným dětským programem probíhají v Aquapalace až do 30. října 2019.
Aquapalace PrahaPro dny 26. až 30. 10. 2019 připravil Aquapalace Praha pro děti program plný zábavy! Po celý den zde probíhá animační program: kouzelnické vystoupení, škola čar a kouzel, tvořívé dílničky, netradiční soutěže - jako např. vyzkoušení síly vln.

V provozu bude i aquazorbing a bumperboats. A hlavně je možné si užít unikátní jízdu na tobogánu Magic Tube s virtuální realitou! Nabízí se dva druhy jízdy v VR brýlemi a to: Vesmírnou jízdu či Průlet nebeskými zámky.

Zároveň ještě můžete využít dravý proud zdejší divoké řeky, která je otevřena dle počasí až do 31.10.2019. Na závěr každého dne budete moci zhlédnout úžasnou lasershow a to vždy ve 20:15 a 21:15 hodin.
Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice - Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě - aquapark Čestlice - s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa - Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa - wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.