Úvod > Aktuality > Oslavte Den studentů v děčínské zoo
Oslavte Den studentů v děčínské zoo
">
Památky

Oslavte Den studentů v děčínské zoo

  • Vydáno11. listopadu 2012
Přijďte se svými žáky oslavit Den studentů do zoo v Děčíně. V týdnu od 12. 11. do 16. 11. 2012, u příležitosti Dne studentů, nabízí děčínská zoologická zahrada zvýhodněné programy pro sudenty jak v areálu zoo, tak také v expozici Rajské ostrovy.
V týdnu od 12. 11. do 16. 11. 2012 u příležitosti Dne studentů, nabízí děčínská zoo všechny programy environmentálního střediska ZooŠkola za sníženou cenu. Sleva 20% z běžné ceny upraví vstupné do zoo – Pastýřská stěna s využitím výukově-zážitkového programu na částku 40 Kč za žáka či studenta. Pokud si vyberete program realizovaný v Expozici Rajské ostrovy, pak cena vstupu do expozice společně s programem ZooŠkoly bude snížena na 32 Kč za žáka. Na každých 15 dětí je vstup pro jednoho učitele zdarma.

Vybírat můžete ze široké nabídky programů pro všechny věkové skupiny. Programy můžete volit jak ty realizované v areálu zoo, tak ty, které probíhají v teple učebny. Kompletní nabídku najdete na webu Zoo Děčín v sekci ZooŠkola. Účast na programu je nutné předem objednat.
Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoologická zahrada v Děčíně chová přibližně 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Hlavním záměrem je chov vzácných a málo známých druhů zvířat, se kterými se v naší zemi jinde nesetkáme. ZOO patří k menším, ale díky svému umístění v lesním prostředí také k nejkrásnějším zoologickým zahradám v ČR.