Úvod > Aktuality > Oslavanské Permonium zve na noční týmovou hru za svitu měsíce

Oslavanské Permonium zve na noční týmovou hru za svitu měsíce

Vydáno 25. července 2019 Zážitky
Unikátní interaktivní hra pro zvídavé, cílevědomé a trpělivé návštěvníky, kteří rádi zdolávají nástrahy všeho druhu, to je týmová hra Magic permon, kterou si můžete o víkendu 27. a 28. července 2019 zahrát v rámci akce Tma v Permoniu. Noční zážitek pouze za svitu měsíce a svítilen hráčů bude dostupný od 21:30 do 1:30 hodin.
PermoniumPermonium je unikátní zábavní park zakomponovaný do areálu oslavanského dolu Kukla, asi 30 km od Brna. Návštěvníci zde naleznou největší nadzemní bludiště v ČR, imitující na povrchu systém důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s dvouúrovňovým lanovým centrem, prales a důlní štoly s dalšími atrakcemi. Zábavní park je určený nejen pro děti, ale i pro dospělé, pro které jsou připraveny dovednostní i vědomostní úkoly. Naleznete zde různé atrakce - největší nadzemní bludiště v ČR, imitující na povrchu systém důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s dvouúrovňovým lanovým centrem, prales, důlní štoly a další....

PermoniumV jednotlivých atrakcích se odehrává interaktivní hra "Magic Permon", řízená pomocí moderních informačních technologií. Na své trase můžete zažít příběh jednoho z šesti oslavanských permonů. Každá trasa skrývá přes 30 atrakcí ve třech různých úrovních náročnosti. Indicie k různým úkolům vám řeknou přímo permoníci. Čekají vás zde 4 typy zadání – adrenalinové v lanovém centru, fyzické, vědomostní o historii hornictví a dovednostní. Jeden z úkolů je přitom pro všechny společný. Pokud zvládnete splnit všechny aktivity, vyhráváte i jedinečný dárek.

permoniumPoslední červencový víkend 27. a 28. 7. 2019 si můžete přijít zahrát Magic Permona v noci! Akce Tma v Permoniu je určena především pro dospělé, kteří hledají noční adrenalinovou zábavu s nástrahami všeho druhu... Vezměte partu přátel a přijďte si zasoutěžit a užít si aktivní zábavu! Tým by měly tvořit max. 4 osoby, povolena je 1 (vlastní) svítilna do týmu. Otevřeno bude od 21:30 do 1:30 hodin. Cena za 4členný tým je 800 Kč. Hraje se za každého počasí.

S dětmi pak přijďte ve dne, otevřeno je po celé prázdniny každý den od 9:30 do 18:30 hod. Vstupné stojí 170 Kč.
Oslavanské Permonium – zábavní park s příběhem

Oslavanské Permonium – zábavní park s příběhem

Uprostřed výrobního areálu Strojíren Oslavany najdete ráj permoníků - park Permonium®. Návštěvníci zde naleznou největší nadzemní bludiště v ČR, imitující na povrchu systém důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s dvouúrovňovým lanovým centrem, prales a důlní štoly s dalšími atrakcemi.