!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Oslavanské Permonium zve na noční týmovou hru za svitu měsíce
Oslavanské Permonium zve na noční týmovou hru za svitu měsíce
"> "> ">
Zážitky

Oslavanské Permonium zve na noční týmovou hru za svitu měsíce

Vydáno 25. července 2019
Unikátní interaktivní hra pro zvídavé, cílevědomé a trpělivé návštěvníky, kteří rádi zdolávají nástrahy všeho druhu, to je týmová hra Magic permon, kterou si můžete o víkendu 27. a 28. července 2019 zahrát v rámci akce Tma v Permoniu. Noční zážitek pouze za svitu měsíce a svítilen hráčů bude dostupný od 21:30 do 1:30 hodin.
PermoniumPermonium je unikátní zábavní park zakomponovaný do areálu oslavanského dolu Kukla, asi 30 km od Brna. Návštěvníci zde naleznou největší nadzemní bludiště v ČR, imitující na povrchu systém důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s dvouúrovňovým lanovým centrem, prales a důlní štoly s dalšími atrakcemi. Zábavní park je určený nejen pro děti, ale i pro dospělé, pro které jsou připraveny dovednostní i vědomostní úkoly. Naleznete zde různé atrakce - největší nadzemní bludiště v ČR, imitující na povrchu systém důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s dvouúrovňovým lanovým centrem, prales, důlní štoly a další....

PermoniumV jednotlivých atrakcích se odehrává interaktivní hra "Magic Permon", řízená pomocí moderních informačních technologií. Na své trase můžete zažít příběh jednoho z šesti oslavanských permonů. Každá trasa skrývá přes 30 atrakcí ve třech různých úrovních náročnosti. Indicie k různým úkolům vám řeknou přímo permoníci. Čekají vás zde 4 typy zadání – adrenalinové v lanovém centru, fyzické, vědomostní o historii hornictví a dovednostní. Jeden z úkolů je přitom pro všechny společný. Pokud zvládnete splnit všechny aktivity, vyhráváte i jedinečný dárek.

permoniumPoslední červencový víkend 27. a 28. 7. 2019 si můžete přijít zahrát Magic Permona v noci! Akce Tma v Permoniu je určena především pro dospělé, kteří hledají noční adrenalinovou zábavu s nástrahami všeho druhu... Vezměte partu přátel a přijďte si zasoutěžit a užít si aktivní zábavu! Tým by měly tvořit max. 4 osoby, povolena je 1 (vlastní) svítilna do týmu. Otevřeno bude od 21:30 do 1:30 hodin. Cena za 4členný tým je 800 Kč. Hraje se za každého počasí.

S dětmi pak přijďte ve dne, otevřeno je po celé prázdniny každý den od 9:30 do 18:30 hod. Vstupné stojí 170 Kč.
Oslavanské Permonium – zábavní park s příběhem

Oslavanské Permonium – zábavní park s příběhem

Uprostřed výrobního areálu Strojíren Oslavany najdete ráj permoníků - park Permonium®. Návštěvníci zde naleznou největší nadzemní bludiště v ČR, imitující na povrchu systém důlních chodeb, důlní jezero, sopku propojenou s dvouúrovňovým lanovým centrem, prales a důlní štoly s dalšími atrakcemi.

Další aktuality

4.4.
2021
Naučná stezka Turold letos projde proměnou

Naučná stezka Turold letos projde proměnou

Jižní Morava | Příroda
1.4.
2021
Moravská galerie slaví 60 let

Moravská galerie slaví 60 let

Jižní Morava | Kultura