Úvod > Aktuality > Oslava 2. narozenin lázní Mcely Spa se spoustou výhod
Oslava 2. narozenin lázní Mcely Spa se spoustou výhod
"> ">
Lázně a wellness

Oslava 2. narozenin lázní Mcely Spa se spoustou výhod

  • Vydáno1. října 2012
Oslavte druhé výročí rozšíření přírodních zámeckých lázní Mcely Spa, které vznikaly postupně po dobu šesti let v rámci citlivé rekonstrukce zámku a přilehlého anglického parku. V období od 1. října až do 29. listopadu si můžete vychutnat výjimečné lázeňské zážitky za zvýhodněných podmínek a načerpat tak pozitivní energii v pochmurných podzimních dnech.

Výhody lázní Mcely Spa

Při rezervaci ubytování na dvě nociChateau Mcely získáte 60 minutovou Mcelskou aroma masáž pro jednu osobu v hodnotě 2 290 Kč zdarma. Nabídka je platná pouze pro nové rezervace. 

Při rezervaci 90 minutové terapie z nabídky Mcely Spa (Svatojiřská bylinná masáž, Mcelská aroma masáž, Masáž pro nastávající maminky) si můžete vybrat bonus v podobě vlasového zábalu, masáže hlavy či malého kosmetického ošetření po dobu 30 minut. Vychutnáte si tak nekonečně dlouhé dvě hodiny blahodárného odpočinku. 

Vychutnejte si také léčivé, omlazující a povznášející účinky čistě přírodní kosmetické řady Mcely Bouquet, která byla vyvinuta majitelkou zámku Inéz Cusumano. Pro ubytované hosty, hosty restaurace Piano Nobile a lázní Mcely Spa je připravena výjimečná nabídka k domácí péče o tělo.

Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel

Chateau Mcely – zámecký eco-chic hotel

Zámecký eco-chic hotel leží necelou hodinu jízdy z Prahy. Je ideálním místem pro romantické pobyty, odpočinek v lázních, rodiny s dětmi, svatby i netradiční firemní setkání.

Další aktuality