Úvod > Aktuality > Žluté lázně nabízí letní kino dvakrát v týdnu

Žluté lázně nabízí letní kino dvakrát v týdnu

Vydáno 8. června 2018 Zážitky
Odpočinek, sport, zábavu i hru nabízí v letní sezóně areál Žluté lázně v Praze 4 – Podolí. Místo na pravém břehu Vltavy letos poprvé otvírá velké letní kino hned dvakrát v týdnu. Plátno na velké travnaté pláži o velikosti 11 x 6 metru nabídne novinky i kultovní české a zahraniční snímky.
Kino pod širým nebem ve Žlutých lázních už patří k letní sezóně. Letos mohou fanoušci filmových trháků do letního kina v areálu dorazit hned dvakrát v týdnu. Plátno na velké travnaté pláži o velikosti 11 x 6 metru nabízí novinky i kultovní české a zahraniční snímky. V úterý to jsou většinou filmy novější, v sobotu naopak oblíbené české i zahraniční tituly.

Snímky jsou laděné do letní pohody, diváci navíc mohou využít pohodlné podsedáky.  Až do září nebudou chybět například Pelíšky, Podraz, Teorie tygra nebo Vražda v Orient expresu. Z nových snímků pak Strážci Galaxie Vol. 2, Sebevražedný oddíl, Tomb Raider, nebo Naprostí cizinci a mnoho dalších snímků. Podrobný program naleznou zájemci na webu a facebookovém profilu Žlutých lázních.
 
Projekce začne vždy po setmění, zhruba po 21. hodině. Čekání na film návštěvníkům navíc zpříjemní živá hudba. Hudebníci různých žánrů budou vystupovat od 18. hodin až do začátku filmu. Chybět nebudou po celé léto také doprovodné soutěže. Poprvé bude možné si také zpříjemnit sledování kina objednáním speciálního piknikového filmového menu (popcorn, fresh, zmrzlina).
Žluté lázně - sportovní a relaxační areál

Žluté lázně - sportovní a relaxační areál

Žluté lázně v Praze u řeky Vltavy a slouží jako relaxační místo pro lidi všech věkových kategorií. V provozu jsou vybraná sportoviště, jako je nohejbal, stolní tenis nebo půjčovny kol a bruslí. Žluté lázně podle CNN patří mezi 10 nejlepších městských pláží Evropy.

Modřanská cyklostezka A2 Vltavská - okolo Vltavy z Prahy do Vraného nad Vltavou

Modřanská cyklostezka A2 Vltavská - okolo Vltavy z Prahy do Vraného nad Vltavou

Jedna z nejoblíbenějších pražských cyklostezek, kde si lze také skvěle zajezdit na kolečkových bruslích vede po pravém pravém břehu Vltavy z Mánesa okolo Podolské vodárny, nádraží Praha - Modřany, ke Zbraslavskému mostu a dále přes osadu Jarov do Vraného nad Vltavou.