Úvod > Aktuality > Ondřej Havelka & his Melody Makers roztančí swingem Stromovku
Ondřej Havelka & his Melody Makers roztančí swingem Stromovku
">
Kultura

Ondřej Havelka & his Melody Makers roztančí swingem Stromovku

  • Vydáno22. srpna 2016
Ondřej Havelka & his Melody Makers ještě v doprovodu dalších interpretů zahraje vůbec poprvé pod širým nebem ve Stromovce! Ve čtvrtek 25. srpna vystoupí v kulturním prostoru Tiskárna na Vzduchu. Těšte se na koncert, který vás přenese do doby swingu a jazzu. Hrát se bude nejen k poslechu, ale hlavně tanci!
Melody MakersOndřej Havelka se svým orchestrem Melody Makers vystoupí pod širým nebem Stromovky poprvé. Swing 30. a 40. let, sweet and hot, hollywoodské muzikály i vrcholná čísla swingových big-bandů předvede v prostředí kulturního prostoru Tiskárna na Vzduchu, který je součástí Výstaviště Praha Holešovice. A chybět nebude ani bohatý doprovodný program, který vás nenechá sedět ani postávat na místě.

Že jablko nepadá daleko od stromu? Rozálie Havelková a Vojtěch Havelka jsou toho jasným důkazem. Ti vystoupí s kapelou Miss Rosie a její gang jako předkapela. Sami o sobě říkají, že gang Miss Rosie vás potěší i rozžhaví, rozskáče i příjemně rozpláče jazzovými a swingovými písněmi z let 20., 30. a 40. Stačí se přijít přesvědčit ve čtvrtek 25. srpna do Stromovky.

Kromě rodiny Havelkovi do Stromovky přijede i Jiří Vidasov, který vystoupí sólově na piano, atmosféru dob, kdy byl swing a jazz na svém vrcholu, dokreslí DJ Mackie Messer. Vstupenky na koncert jsou v předprodeji v síti goout.cz za 450 Kč, na místě pak stojí 550 Kč.
Tiskárna na Vzduchu – kulturní bar ve Stromovce

Tiskárna na Vzduchu – kulturní bar ve Stromovce

Tiskárna na Vzduchu je jedinečný prostor otevřený široké veřejnosti. Místo, v němž se kloubí zájem o kulturu, zábavu a aktuální veřejné dění. Jsme letní kulturní klub ve Stromovce. Podporujeme příjemný život v Praze a spojujeme ty, kteří chtějí být jeho součástí.

Královská obora Stromovka v Praze

Královská obora Stromovka v Praze

V sousedství holešovického Výstaviště leží Královská obora, dnes zvaná především jako park Stromovka. V současné době slouží k rekreačním, sportovním i kulturně vzdělávacím účelům. Rozloha obory se v různých dobách měnila, v současnosti se rozkládá asi na 95 ha.