!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Velkolepá ohňová show o víkendu rozzáří Šiklův mlýn
Velkolepá ohňová show o víkendu rozzáří Šiklův mlýn
"> "> "> ">
Zážitky

Velkolepá ohňová show o víkendu rozzáří Šiklův mlýn

Vydáno 2. srpna 2019
Uprostřed prázdnin si na Šiklově mlýně budou pohrávat s ohněm jako každý rok. V sobotu 3. 8. 2019 po setmění rozzáří Rodeo arénu pyrotechnické efekty a dech se bude tajit i u kaskadérských kousků. Tento rok vás čeká již 23. ročník noční show se světlem, ohněm a lasery, show plné napětí a adrenalinu. Tanečnice, kaskadéři, koně a především špičkoví pyrotechnici předvedou své umění v této nezapomenutelné show zakončené megaohňostrojem.
Celý příběh Ohňové show ztvární krásné tanečnice, jezdci na koních projíždějící ohnivými branami, průjezdy bojovým vozidlem, výbuchy, tanečníci s profesionální světelnou a ohňovou show i špičkoví pyrotechnici. Finále bude patřit parádnímu megaohňostroji s hudebním doprovodem.

Po celý sobotní den běží ve westernovém městečku Šiklův mlýn denní program včetně divadel, nové westernové show a tanečních přehlídek na náměstí. Zábavu si můžete užít i na více jak dvacítce atrakcí (např. naleziště drahokamů, originální malování na obličej nebo okružní jízda po areálu s výkladem v Safari vláčku). K dispozici je také aquapark s divokou řekou, nebo jízdy ve speciálně upraveném bojovém vozidle pěchoty či na čtyřkolkách.
Šiklův mlýn - westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Šiklův mlýn - westernové městečko ve Zvoli nad Pernštejnem

Srdcem areálu Šiklův mlýn je westernové městečko, které leží v údolí řeky Bobrůvky. Městečko je průběžně rozšiřováno a renovováno tak, aby uspokojilo nároky i toho nejnáročnějšího návštěvníka. I tak na vás ale stále dýchne atmosféra z let dávno minulých, z dob osidlování divokého západu.

Strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce

Strašidelný zámek Draxmoor v Dolní Rožínce

Strašidelný zámek DraXmoor představuje strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory, středověko-pohádkovým tržištěm a stylovou krčmou s kouzelnou obsluhou, čarodějnými lektvary a dětským koutkem.