Úvod > Aktuality > Odvažte se a přijďte na tradiční Noc naturistů do Aquapalace Praha
Životní styl

Odvažte se a přijďte na tradiční Noc naturistů do Aquapalace Praha

  • Vydáno16. ledna 2015
Pokud se stále nemůžete rozhodnout, co zajímavého se dá podniknout během víkendu, vyzkoušejte zábavu jenom pro nejodvážnější – koupání bez plavek. V Aquapalace v Čestlicích jsou pravidelně pořádány tématické večery, které se konají 5x ročně již od roku 2008. Jedná se o rodinná setkání bez jakéhokoli erotického podtextu pro všechny, koho při koupání obtěžují plavky. Podobné naturistické večery se konají i v dalších aquaparcích v ČR i zahraničí.
Milovníky naturismu čeká již tuto sobotu 17.1. speciální akce v největším českém aquaparku Aquapalace Praha. Párty, jež se nazývá Noc naturistů aneb plavání bez plavek začíná ve 20:00 a končí ve 23:00 hodin. Kromě koupání v přirozené kráse je pro návštěvníky také připraven bohatý doprovodný program  v podobě hudby, aquazorbingu či různých soutěží. Návštěvníci se mohou v sychravých dnech ohřát také v Saunovém světě, který nabízí 14 druhů saun a prohříváren. Vyzkoušet můžete například Kneippovy lázně, venkovní část, kde je srubová a zemní baňa nebo speciální saunové ceremoniály

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu.
Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda
21.9.
2022
Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Středočeský kraj | Gurmánská turistika