Úvod > Aktuality > Odpočiňte si při večerním koupání v Aquapalace Praha!
Odpocinte si pri vecerním koupání v Aquapalace Praha
"> Odpocinte si pri vecerním koupání v Aquapalace Praha "> Vedle samotného koupání v bazénech, at už venku ci uvnitr v aquaparku vás poteší i vecerní saunování
Letní sporty

Odpočiňte si při večerním koupání v Aquapalace Praha!

  • Vydáno26. července 2013
Den nekončí zamknutím kanceláře. Vydejte se za koupáním i po pracovní době. Nejen, že si užijete klidu a pohody, odpočinete si, zasportujete a naberete energii na další povinnosti. Ale zároveň i ušetříte!
Večerní koupáníVečerní koupání v Aquapalace Praha za zvýhodněné ceny můžete využít každý všední den od 19.30 do 23 hodin. Hlavní výhodou je to, že si nemusíte hlídat čas a můžete tu pobýt až do konce otvírací doby – tj. celkem 3,5 hodiny. Cena vyjde dospělého na 439 Kč, což je částka jako běžné 2 hodiny během dne, studenti a senioři platí pouze 369 Kč. Využijte krásných a teplých letních dní k relaxaci v příjemných venkovních prostorách s rozšířenou zahradou, barem, kde se osvěžující koktejly servírují přímo do vody, a grilem. V Aquapalace Praha navíc nejste závislí na skvělém počasí, i v jeho nepřízni si užijete Vodní svět se všemi jeho atrakcemi tak, jak sami budete chtít.

Vedle samotného koupání v bazénech, ať už venku či uvnitř v aquaparku, kde jsou umístěné tobogany či bazén s vlnobitím, jistě potěší i večerní saunování. Venkovní část největšího saunového světa v ČR je unikátem svého druhu: typický finský srub a podzemní baňa, které jen tak někde nenajdete, doplňují dvě venkovní vířivky. Představte si vlahý letní večer a nebe plné hvězd – to se to relaxuje! Večerní saunování pod širým nebem můžete využít rovněž od pondělí do pátku od 19.30 až do 23 hodin a za skvělou cenu 539 Kč, která zahrnuje i vstup do Vodního světa.
Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Spa – Wellness centrum Aquapalace Praha

Dopřejte svému tělu hojivé doteky přírodních procedur a nechte o sebe pečovat špičkové profesionály v oboru péče o tělo. Ve spa – wellness centru Aquapalace Praha si můžete vybrat z mnoha regeneračních procesů, které probudí vaše tělo z únavy.

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Aquapark Čestlice – Aquapalace Praha

Chcete si užít den plný sportu, zábavy a relaxace? Navštivte s rodinou, přáteli či kolegy největší aquapark ve střední Evropě – aquapark Čestlice – s nabídkou úžasného vodního světa a saun, nádherného SPA a moderního fitness. Ve vodním světě vás čeká spousta zábavy ve třech tématických palácích.