Úvod > Aktuality > Objevujte a tvořte ještě chvíli – unikátní výstava Play Broumovsko za měsíc končí
Objevujte a tvorte ješte chvíli
"> Objevujte a tvorte ješte chvíli "> Unikátní výstava Play Broumovsko za mesíc koncí "> Soucástí projektu je také unikátní regionální soutež 99 + 1 Broumovsko oSOBnE
Zážitky

Objevujte a tvořte ještě chvíli – unikátní výstava Play Broumovsko za měsíc končí

  • Vydáno28. ledna 2015
Únor 2015 je závěrečným měsícem, kdy mohou návštěvníci zavítat na jedinečnou interaktivní výstavu Play Broumovsko do areálu textilních závodů Veba a. s. v Broumově. V sobotu 28. 2. 2015 bude otevřeno opravdu naposledy.
Play BroumovskoTéměř celý rok mohli malí i velcí návštěvníci výstavy Play Broumovsko rozvíjet svou tvůrčí mysl prostřednictvím interaktivních objektů ve dvou výstavních sálech továrny Veba. Ještě celý únor je šance v látkovém labyrintu, na prostoru více než 4 500m2, objevovat a zkoumat padesátku originálních exponátů českých i zahraničních umělců jako Kuleta, Prodvafone, Rohovka, Křeslo mámení, Ucho nebo nově instalovaný Vodní zvon.

V únoru je pro návštěvníky připraven dětský karneval, který se bude konat v sobotu 7. 2. po celý den a děti i dospělí v maskách budou mít na výstavu vstup zdarma. Pro širokou veřejnost i školní zájezdy jsou stále připraveny workshopy, můžete si odnést vlastní rámeček s fotografií z Polaroidu, vyrobit si hezké sovičky, namalovat vlastní umělecký obraz nebo třeba přání pro rodiče a prarodiče.

PlaySoučástí projektu je také unikátní regionální soutěž 99 + 1 Broumovsko oSOBnĚ. Principem je sbírání soutěžních etiket u regionálních partnerů v obchodech, restauracích, sportovních zařízeních nebo na turistických atrakcích. Již za 10 a 25 etiket získávají účastníci soutěže věcné ceny.

Na výstavě je stále co objevovat a každá další návštěva vás utvrdí v tom, že nikdy to není stejné a pokaždé si odnesete jiný, nezapomenutelný zážitek. Otevřeno je denně kromě pondělí od 10 do 18 hodin. Tak neváhejte, času zbývá pomálu.
Broumovský klášter – impozantní komplex dle projektu K. I. Dientzenhofera

Broumovský klášter – impozantní komplex dle projektu K. I. Dientzenhofera

Počátky kláštera sahají až do začátku 13. století. V roce 1999 byla v opatském kostele sv. Vojtěcha nalezena unikátní kopie Turínského plátna z roku 1651. Na světě se nachází kolem 40 podobných historických kopií, broumovská je však jediná ve střední Evropě (severně od Alp).