!

Upozornění: Vzhledem k aktuálním vládním opatřením jsou akce a provoz turistických cílů výrazně omezeny. Doporučujeme před vlastní návštěvou ověření u organizátora.

Úvod > Aktuality > Tajuplný svět skřítka Fábuly láká o víkendu na vepřové hody
Tajuplný svět skřítka Fábuly láká o víkendu na vepřové hody
"> "> Skrítek Fabula
Zážitky

Tajuplný svět skřítka Fábuly láká o víkendu na vepřové hody

Vydáno 1. září 2017
Pohádková říše skřítka Fábuly, kde se malí návštěvníci setkají se spoustou živých pohádkových bytostí, v sobotu 2. září a neděli 3. září láká celou rodinu na vepřové hody. Je libo jitrnice, tlačenku, ovárek nebo zabijačkovou polévku? To vše a mnohem víc vám nabídne mistr řezník a uzenář první zářijový víkend v parku Fábula. Akce se koná za každého počasí, areál Pohádkové říše je totiž venku i pod střechou.
Fábula hodyCo by to bylo za slavnosti jídla, kdyby se při hodování vše nezapíjelo dobrým pivem nebo domácí limonádou a vůkol nezněla příjemná muzika! To vše na vás o víkendu u Fábuly čeká. O vaši dobrou náladu se postarají kapely Ty a My a Countrybanda. Potěší vás folkem, pohodovou country, ale i známými rockovými skladbami. Vaše ratolesti zde čeká celý den plný atrakcí a aktivit pro malé i velké: zážitková cesta pohádkovým sklepením, šifrovaná, zámecké bludiště, království hlavolamů, obří společenské hry, mini ZOO, úniková hra "Útěk ze žaláře", tvořivé dílny, půjčovna kostýmů, dětské herny a venkovní hřiště, střelba z kuše…  vaše děti nebudou vědět, co dřív.


Pohádková říše skřítka FabulyPohádková říše skřítka Fábuly se nachází v Kamenici nad Lipou v budově bývalého soudu. Děti se zde mohou těšit na strašidelný mlýn a jeskyni skřítka Fábuly, ztracený svět čaroděje Lesifóna nebo temné sklepení, ve kterém našli své místo čerti a čarodějnice. V tomto tajuplném světě plném hádanek a tajných východů budou děti sbírat a luštit indicie, které je nakonec dovedou k zasloužené odměně.

V prvním patře budovy naleznete herny pro děti, stylovou kavárnu s cukrárnou a prodejnu tradičních dřevěných hraček. Šikovné děti vyzkouší svou zručnost v uměleckých dílnách, časem zde přibude i se scéna loutkového divadla. : http://pelhrimovsky.denik.cz/kultura_region/fabula-o-prazdninach-zabavi-male-i-velke-pe15.htmFábula myslí také na dospělé, pro které si v hostinci U loupežníka Bambitky nachystal originální občerstvení.roj: http://pelhrimovsky.denik.cz/kultura_region/fabula-o-prazdninach-zabavi-male-i-velke-pe15.htm
Rodinný zábavný park Fábula

Rodinný zábavný park Fábula

Zážitkový park Fábula je ideálním místem pro rodinný výlet s dětmi. Společně se přenesete do světa originální zábavy divadla, soutěží, tvoření, her a hlavolamů a nově i strašidel.