Úvod > Aktuality > O posledním červnovém víkendu v Parku Mirakulum začínají prázdniny
O posledním červnovém víkendu v Parku Mirakulum začínají prázdniny
"> "> "> "> "> "> ">
Zážitky

O posledním červnovém víkendu v Parku Mirakulum začínají prázdniny

  • Vydáno26. června 2019
„Hurá prázdniny!“ Následující víkend, tedy už 29. a 30. června, propuknou v milovickém zábavně-naučném Parku Mirakulum bujaré oslavy. A pozor! Od začátku prázdnin bude mít park otevřeno i v pondělí. A další dobrou zprávou je, že vodní park je také otevřen.

O víkendu budou v Mirakulu všichni tančit, zpívat a užívat si zábavy! V sobotu 29. června se těšte na Akrobatické vystoupení Flying Boys a ukázku výcviku psů pod vedením figuranta Pavla Rytíře.

Flying Boys je osmičlenná skupina gymnastů, která vás nenechá v klidu a předvede úchvatné představení formou grotesky. Budete se smát a zároveň tajit dech. Jak sami říkají: „Tak neváhej a skoč!”  Akrobatická show pánů z Flying Boys je dynamické humorné vystoupení s nespočtem salt, pádů a skoků. Zapojí publikum a zbytku se zastaví krev v žilách. Jejich program začne ve 13:00 a 15:00 hodin.

Výcvik poslušnosti a obrany psů s figurantem Pavlem Rytířem uvidíte přesně ve 14:00 hodin.

MirakulumV neděli 30. června bude ve 13:00 a 15:00 na programu kouzelník Roberto. Svým zábavným programem kouzelník a klaun rozesměje a pobaví publikum od nejmenších po dospěláky. Rytmická oslava s Tokhim začne ve 14:00 a 16:00 hodin. Hudebník Tokhi dává všem účastníkům možnost intenzivně pocítit energii společné hry, zažít ji, naladit se na ní a zejména se ji naučit více vnímat. Všichni se do hry zapojí a stanou se součástí jedinečného barevného orchestru. Společně zahraná melodie a její rytmus jsou pak pro všechny nezapomenutelným zážitkem, kdy spolu všichni ladí a „nikdo nehraje falešně“. Každé dítě dostane ozvučnou trubku boomwhacker a tím se stane součástí barevného orchestru a spolu s našimi bubeníky vytvoříme rytmickou oslavu stromu, africkou píseň Moribayassu…

Ani první prázdninový den, pondělí 1. 7. 2019, nebude bez programu. Děti se opět setkají s kouzelníkem Robertem a navíc uvidí také ukázku dravců, která je doplněna odborným výkladem zkušeného sokolníka Milana Straky. Program je obohacen o přelety dravců nad diváky a možnost přímého kontaktu s dravci.

 V létě bude v provozu 2 km dlouhá úzkokolejná dráha, která propojí Mirakulum se sousedním Tankodromem. Prohánět se po koleji bude historická lokomotiva s autentickými, avšak kompletně opravenými vagony.

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Mirakulum – výprava do země zábavy i poznání

Zemi plnou her, zábavy, stromů, zvířat a dětské fantazie najdete v Milovicích nad Labem. Jedinečný zábavně-naučný park na ploše 10 hektarů našel inspiraci v tom nejlepším ze světových parků i v nejtajnějších dětských přáních.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda
21.9.
2022
Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Středočeský kraj | Gurmánská turistika
21.9.
2022
Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Tipy proti nudě... aneb, kam o víkendu s dětmi

Středočeský kraj | Zážitky