Úvod > Aktuality > Na co se mohou děti těšit o pololetních prázdninách?
Na co se mohou děti těšit o pololetních prázdninách?
"> "> "> Za pekné vysvedcení do aquaparku "> Lyžarská strediska nabízejí radu slev "> Za zábavou lze vyrazit také do zoo
Zážitky

Na co se mohou děti těšit o pololetních prázdninách?

  • Vydáno26. ledna 2020
Pololetní prázdniny přinášejí řadu možností, jak využít volný čas. Na mnohých místech čeká děti vstup zdarma nebo se slevou. Vybírat si přitom mohou prohlídky zoologických zahrad, zábavu v aquaparcích nebo sportování v lyžařských střediscích, které dětem za vysvědčení poskytnou skipass zdarma.

Vysvědčení se samými jedničkami

dítě lyžováníNejvíc výhod mají jedničkáři – ti mohou během pátku 31. ledna a o víkendu 1. až 2. února přijít zdarma do Zoo v Táboře. Děti s vyznamenáním dostanou slevu na vstupném 50 %.

Ve Skiareálu Lipno jedničkáři mohou v pátek 31. ledna lyžovat za dvacku! Stačí všude předložit jen vysvědčení se samými jedničkami ze školního roku 2018/2019.

Jako každý rok, i letos chce Skiareál Monínec se všemi šikovnými školáky oslavit pololetní vysvědčení. Chybět nebude lyžování pro jedničkáře zdarma i zábavné aktivity. Akce se koná pouze 31. ledna 2020.


Pěkné vysvědčení nejen s vyznamenáním

Žirafa v zooSkiresort Buková hora nabízí v pátek 31. ledna za vysvědčení s vyznamenáním lyžováním zdarma! K pokladnám je třeba přinést vysvědčení, děti musí být v doprovodu dospělé osoby. Samozřejmě nemusíte mít originál vysvědčení – postačí fotografie v mobilu, kde budou k rozpoznání vypsané údaje a datum.

aquaparkVstupné je za 10 Kč pak dětem nabízí ještě Safari Park ve Dvoře Králové. Žáci a studenti za vysvědčení s jedničkami a nejhůře dvojkami mohou přijít do zoo 31. ledna 2020.

Ani letos nezapomenou v Aquacentru v Hradci Králové odměnit nejmenší školáčky, kteří se dobře učili a na pololetním vysvědčení nemají horší známku než trojku. Akce je určena dětem do deseti let a bude probíhat od pátku 31. 1.do neděle 2. 2. 2020.
 

Pro všechny děti školou povinné

zooBez ohledu na studijní výsledky bude ve stejné dny pro všechny žáky ZŠ i studenty SŠ vstup zdarma do Zoo ve Zlíně. Každý žák základní nebo střední školy, který předloží letošní pololetní vysvědčení v pokladně zoo, bude mít ve dnech 30. ledna až 2. února 2020 (tzn. ve čtvrtek, pátek, sobotu a v neděli) zajištěn volný vstup do zoo.

Zoologická zahrada Děčín si na poslední lednový den a první dva únorové přichystala odměnu za snahu ve škole. Pro všechny školáky ve věku 6-15 let vstup zdarma (vysvědčení není nutné donést do zoo).

Preferují-li vaše děti skotačení ve vodě, vezměte je v pátek 31. ledna do Aquacentra Šutka v Praze. Do bazénu skočí za symbolickou 1 korunu každé dítko, které prokáže, že je mladší 15 let.

Staré HradyPohádkový hrad a zámek Staré Hrady vás zve na výlet pro děti dospělé. Nechte se unést atmosférou čarodějné pohádkové prohlídky a přijďte sem oslavit pololetní vysvědčení s draky. Otevřeno je v pátek, sobotu a neděli od 10:00 do 17:00 hod. Navštívit můžete:
Hrad a zámek s Dračí královskou komnatou, Zámecké pohádkové sklepení, Hradní pohádkovou půdu, Zdravosvět a Dračí království nebo Čarodějnou Bestyjolu.
Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno – nejpohodlnější rodinné lyžování v Čechách

Skiareál Lipno je moderní, pětihvězdičkové lyžařské středisko zaměřené především na rodiny s dětmi, začátečníky a školní lyžařské kurzy. Skiareál nabízí bezpečné a kvalitně zasněžené sjezdovky o celkové délce 11,6 km. Pohodlnou přepravu zajišťují tři čtyřsedačkové lanovky.