Úvod > Aktuality > Novinky z lyžařský areálů v Krkonoších
Novinky z lyžařský areálů v Krkonoších
">
Zimní sporty

Novinky z lyžařský areálů v Krkonoších

  • Vydáno14. listopadu 2011
Venku se pomalu ochlazuje a milovníci zimních sportů netrpělivě očekávají první sněhové vločky. Na ty přírodní si ještě budeme muset počkat, ale lyžařské areály již na nic nečekají a spustili sněžná děla!
Nejnavštěvovanější český lyžařský skiareál Špindlerův Mlýn hlásí plnou připravenost na sezonu i lákavé novinky. Tou hlavní bude v letošní zimní sezóně tříhodinová permanentka, která je dle veřejnosti velice žádaná. Nedočkaví lyžaři si navíc mohou zakoupit skipasy přes internet za zvýhodněné ceny již teď. Pro své nejvěrnější má skiareál připraveny také sezonní permanentky – jejím zakoupením získáte také slevu v zahraničních partnerských střediscích, kterými jsou švýcarský Svatý Mořic a rakouský Grossglockner-Heiligenblut. Absolutní technickou novinkou, která na vás ve Špindlerově Mlýně čeká, je speciální elektronická vstupní brána Digital Signage, která nahradí dosavadní plechové tabule a poskytne aktuální informační servis. Brány budou umístěny na nástupu u lanovek Hromovka a Svatý Petr – Pláň.

Ski areál Pec pod Sněžkou je jedním z největších lyžařských středisek v České republice. Na zimní sezónu 2011/2012 zde připravují pro své návštěvníky a hosty spoustu novinek! První hmatatelnou změnou je spuštění nové podoby webových stránek. V polovině listopadu bude k dispozici také nový informační průvodce na nastávající zimní sezónu, který v sobě nově obsahuje jak informace o lyžařském areálu Ski Pec, tak o areálu Skiport Velká Úpa. Oba areály spadající do jedné obce představují společný ceník, systém skibusů a provázanou prezentaci. Skibusy jsou posíleny o tzv. městský okruh, mezi Ski Pecí a Skiportem Velká Úpa jezdí skibus v hlavní sezóně každých 20 minut. Areály nově zavádějí bodové jízdné, které lze využít kdykoliv a které zákazníkům umožňuje využít jízdné podle počasí či nálady. Také další novinky se týkají ceníku. Slevu 10% mohou na dvou- a vícedenní permanentky čerpat ubytovaní hosté díky Kartě hosta, 20% sleva čeká na školní skupiny nad 15 žáků a 10% slevu na časové jízdenky mohou využít zákazníci s ISIC kartou. Největší novinka pro rodiny s dětmi je rodinné jízdné 2+1 a 2+2, v rámci kterého jezdí děti zdarma! V lednu navíc areál zavádí mezisezónu, od 14. do 27.1.2012 jezdíme za mimosezónní ceny. Dále se můžete těšit na pogram Večer Plus – permanentka na večerní lyžování s lekcí vybraného zimního sportu.


 
Skiareál Špindlerův Mlýn – sjezdovky i běžky v Krkonoších

Skiareál Špindlerův Mlýn – sjezdovky i běžky v Krkonoších

Skiareál Špindlerův Mlýn provozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 95% technicky zasněžováno. K dispozici jsou 3 snowparky a U rampa, 2 dětské parky a 85 km běžeckých tratí.

Skiareál Pec pod Sněžkou

Skiareál Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou je známá nejen jako výchozí bod na nejvyšší horu České republiky Sněžku, ale také jako aktivní horské středisko jak v létě, tak i v zimě. Lyžařský areál nabízí lyžování na 14,1 km sjezdovek.