Úvod > Aktuality > Vydejte se na noční prohlídky do pivovaru Bohemia Regent
Vydejte se na noční prohlídky do pivovaru Bohemia Regent
"> "> "> ">

Vydejte se na noční prohlídky do pivovaru Bohemia Regent

Vydáno 8. července 2020 Gurmánská turistika
Ve starém pivovarském podzemí v Třeboni vzniká tradiční české pivo Bohemia Regent. Jeho chuť i způsob výroby představují návštěvníkům speciální noční prohlídky pivovaru, které se v červenci a srpnu konají každý den mimo neděli, vždy od 21 hodin.
PivoRozhodnete-li se noční prohlídky vyzkoušet, nasměrujte své kroky do historického centra města. Rodinný pivovar Bohemia Regent, jehož kořeny sahají až do 14. století, stojí nedaleko Masarykova nádraží, v blízkosti rybníka Svět a zámeckého parku.

Prohlídky pivovaru Regent se konají od pondělí do soboty od 21 hodin. Průvodce vás provede starým pivovarským podzemím, ochutnáte domácí chléb z pivovarských kvasnic i nefiltrované nepasterizované pivo přímo z ležáckých tanků. Počet míst je ale omezený, proto je nutné se telefonicky objednat. Základní vstupné stojí 170 korun, snížené pro děti od 6 do 18 let je za 170 Kč. Zájemce také upozorňujeme na nízkou teplotu ve sklepení cca 6° až 8°C, se kterou je třeba počítat a přiměřeně se obléci.

Pivovar RegentPivovar je samozřejmě otevřen i k denním prohlídkám, které jsou pravidelně každý den 10:00 - 17:00 každou celou hodinu, v pátek a sobotu také v 19:00 hodin. Noční prohlídky probíhají denně mimo neděli, vždy ve 21:00 hodin. Vstupenky lze zakoupit 10 minut před začátkem prohlídky na recepci pivovaru. Na denní prohlídku není rezervace nutná, u nočních prohlídek by však přeci jen v pivovaru přivítali, obzvláště pokud je vás víc než pět, kdybyste si termín zarezervovali předem telefonicky na tel: +420 777 357 090 nebo prostřednictvím rezervačního formuláře, aby bylo jasné, kolik průvodců je třeba připravit.
Noční prohlídky pivovaru Bohemia Regent

1.6.
30.9.
Noční prohlídky pivovaru Bohemia Regent

Neobvyklá noční prohlídka pivovaru Bohemia Regent vás čeká každý pátek a sobotu od 21:00, v září od 20:00 hodin. V letních měsících se noční prohlídky konají každý den kromě neděle. Vypravte se do nově zrekonstruovaných prostor původních rožmberských sklepů!

Pivovarské slavnosti Regent 2021 v Třeboni

31.7.
Pivovarské slavnosti Regent 2021 v Třeboni

Pivní slavnosti třeboňského pivovaru Regent probíhají vždy poslední sobotu v měsíci červenci. Tento rok se brány pivovaru otevřou v sobotu 31.7.2021. Slavnosti třeboňského piva opět nabídnou velkolepý celodenní program, končící v ranních hodinách následujícího dne. Těšit se můžeme i na soutěže.

Pivovar Regent v Třeboni

Pivovar Regent v Třeboni

Zajímá vás, jak se v Třeboni vaří pivo? Seznamte se s více než 600 let starou historií vaření piva v jednom z nejstarších pivovarů na světě. Rodinný pivovar Bohemia Regent a.s. pořádá exkurze, při ktrerých si můžete prohlédnout prostory, v nichž se vaří třeboňské pivo zblízka a nejen to.

Třeboňsko - biosférická rezervace UNESCO

Třeboňsko - biosférická rezervace UNESCO

Třeboňsko je jedno z mála velkoplošných chráněných území, které se nachází v rovinaté krajině. Přestože jde o oblast, která je po staletí přeměňována člověkem, zachovaly se zde velice cenné přírodní hodnoty.