Úvod > Aktuality > Noční prohlídky na Stezce korunami stromů v Krkonoších ocení hlavně rodiny s dětmi
Noční prohlídky na Stezce korunami stromů v Krkonoších ocení hlavně rodiny s dětmi
"> "> ">

Noční prohlídky na Stezce korunami stromů v Krkonoších ocení hlavně rodiny s dětmi

Vydáno 4. února 2020 Zážitky
Stezka korunami stromů Krkonoše letos láká na zajímavé noční prohlídky. Zažít les v noci v doprovodu průvodce mohou lidé zažít letos šestkrát, a to každou středu od 5. února do 11. března 2020. Největší zážitek z večerních prohlídek mají samozřejmě děti, pro které je poznávání zvířat podle zvuků a hledání jejich blýskajících se očí v lese pomocí baterek neobvyklé dobrodružství.
Noční stezkaChcete zažít tajemnou atmosféru večerního lesa, užít si dobrodružství a pobavit se? Stezka korunami stromů v Janských Lázní připravila sérii originálních večerních prohlídek, které se nesou v duchu hry s překvapením.

Kromě trampů není mnoho lidí, kteří by mohli říci, že zažili zimní noční les. Přitom je právě noční les místo plné tajemna a specifického života, který stojí za to prozkoumat. Průvodce vám poví mnoho zajímavostí o nočním lese i zvířatech. Během prohlídky dostávají děti body za správně uhodnutá zvířata a na jejím konci obdrží malé věcné odměny.

Nevšední zážitek si lze na Stezce korunami stromů dopřát každou středu v únoru v čase od 17:30 a v první polovině března od 18:30 hodin. Doporučujeme návštěvníkům s objednáním vstupenek na e-shopu stezky nemeškat. Kapacita prohlídek je totiž omezená. Kompletní seznam termínů nočních prohlídek najdete na webových stránkách Stezky korunami stromů v Janských Lázních.
Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů Krkonoše

Stezka korunami stromů vznikla na okraji Janských Lázní v Krkonoších. Vyhlídková věž, která nabízí rozhledy do okolního stromoví i na Janské Lázně, je vysoká 45 metrů, vodorovná část stezky se nachází ve výšce 24 metrů. Po trase mezi korunami stromů ujdete 1 511 metrů, dolů se lze dostat tobogánem.

Další aktuality

12.9.
2020
Krkonošské cyklobusy jsou v provozu až do konce září

Krkonošské cyklobusy jsou v provozu až do konce září

Krkonoše a Podkrkonoší | Letní sporty
10.9.
2020
Kuks bude v sobotu patřít vínu

Kuks bude v sobotu patřít vínu

Krkonoše a Podkrkonoší | Gurmánská turistika