Úvod > Aktuality > Night Run 2018: série závodů, které rozsvítí noční města

Night Run 2018: série závodů, které rozsvítí noční města

Vydáno 13. dubna 2018 Letní sporty
Běžecká akce s „čelovkami“ napříč potemnělými ulicemi českých měst má letos jedenáct! Tou první bude 14. dubna Ostrava, odkud se posune do dalších měst. Night Run, to je zážitkový závod pro sportovce i širokou veřejnost! Bavte se aktivně s portálem Kudy z nudy!
Night RunS novým motivem, ale na známých tratích. Tak by se v krátkosti dala charakterizovat letošní série nočních běhů NN Night Run a Avon Běh pro zdravá prsa, která začíná v sobotu 14. dubna v Ostravě. Závodníky na pět kilometrů opět může hřát pocit, že svým startem pomohli charitativním účelům. Část startovného jde na boj proti rakovině prsu a jen loni se tímto způsobem vybralo přes dvě stě tisíc korun.

Závody NN Night Run se odehrávají po setmění a přesto, že se běží ve městech, je nutné mít při závodech čelovku. Kdo by jí snad neměl, může si jí vždy přímo na místě zakoupit ve stánku Sportisimo. Na co se všichni běžci určitě netrpělivě těší, to jsou medaile. Každoročně se jedná o výjimečně zdařilé kousky a letošek nebude výjimkou. Hlavní motto série NN Night Run 2018 je „Staň se noční šelmou“ a to napovídá mnohé. Letos mají medaile 4 motivy. Šelmu na NN Night Run 10 km, kočičku na Avon běh 5 km, koťátko na Innogy Kids Cup a lišku na Sberbank Family Run.

Večerní OstravaPořadatelé i pro tuto sezonu připravili několik novinek. Veterány jistě potěší, že závodníci nad 65 let věku mají startovné zdarma, jiní uvítají závody rodinných týmů (jeden dospělý a jedno dítě do patnácti let, jejichž časy se sčítají) nebo klání blogerů Blog Run. Věrní závodníci pak jistě ocení každý čtvrtý závod zdarma.

Nadšení běžci se mohou stát členy Night Run Teamu. Stačí se na webu přihlásit a za poplatek tisíc korun získat tričko a slevu na závody (případně startovné zdarma). A všichni, kteří za rok zaběhnou pět a více závodů ze série NN Night Run získávají titul Night Man či Night Woman. V rámci startovného je možné si za zvýhodněnou cenu zakoupit krásné designové sportovní triko od značky Mizuno.


Mimo běh i pestrý doprovodný program

night-run2.jpgZatímco na jiných městských bězích čela závodů obsazují elitní běžci, závody NN Night Run přinášejí radost z hezkého umístění i ostatním. Na startu se scházejí stovky hobby běžců, kteří si jdou závod hlavně užít.

A opět nepůjde jen o běh, i letos čeká účastníky závodů pestrý doprovodný program – například oblíbená společná rozcvička nebo bohatý program ve stanu generálního partnera NN Životní pojišťovny a NN Penzijní společnosti. Ve stanu NN bude opět připraveno mnoho soutěží a dalších aktivit, například oblíbený fotokoutek, malování na obličej a další. Všichni závodníci opět získávají dárky od partnerů a ani letos nebude chybět například oblíbený funkční tubus.
Night Run 2019 - Ostrava

Night Run 2019 - Ostrava

Rozsvitíme během celé město.... Night Run je největší tradiční běžeckou událostí v Ostravě. Každý rok startuje až 2000 běžců ve všech kategoriích.

Night Run 2019 - Hradec Králové

Night Run 2019 - Hradec Králové

Rozsvitíme během celé město! NN Night Run Hradec Králové je tradiční sportovní běžeckou událostí v Hradci Králové.

Další aktuality

21.1.
2019
Projděte se Ostravou po turistických okruzích

Projděte se Ostravou po turistických okruzích

Severní Morava a Slezsko | Letní sporty
24.9.
2018
Vodáci v Bohumíně zamknou o víkendu řeku Odru

Vodáci v Bohumíně zamknou o víkendu řeku Odru

Severní Morava a Slezsko | Letní sporty
17.9.
2018
Běh z Kopřivnice do Rožnova připomene odkaz Emila Zátopka

Běh z Kopřivnice do Rožnova připomene odkaz Emila Zátopka

Severní Morava a Slezsko | Letní sporty
23.8.
2018
Dračí lodě vyjedou na přehradu Slezská Harta

Dračí lodě vyjedou na přehradu Slezská Harta

Severní Morava a Slezsko | Letní sporty