Úvod > Aktuality > Night Run 2019: série závodů, které rozsvítí noční města

Night Run 2019: série závodů, které rozsvítí noční města

Vydáno 12. dubna 2019 Letní sporty
Běžecká akce s „čelovkami“ napříč potemnělými ulicemi českých měst má letos osm závodů! Tím prvním bude 13. dubna Ostrava, odkud se posune do dalších měst. Night Run, to je zážitkový závod pro sportovce i širokou veřejnost! Bavte se aktivně s portálem Kudy z nudy!
Night RunSeriál běhů po České republice. Jedinečná příležitost, jak poznat města za tmy. Heslo celé tour zní :"Staň se noční šelmou..." Tak by se v krátkosti dala charakterizovat letošní série nočních běhů NN Night Run a Avon Běh pro zdravá prsa, která začíná v sobotu 13. dubna v Ostravě. Závodníky na pět kilometrů opět může hřát pocit, že svým startem pomohli charitativním účelům.

Závody NN Night Run se odehrávají po setmění a přesto, že se běží ve městech, je nutné mít při závodech čelovku. Kdo by jí snad neměl, může si jí vždy přímo na místě zakoupit ve stánku Sportisimo. Na co se všichni běžci určitě netrpělivě těší, to jsou medaile. Každoročně se jedná o výjimečně zdařilé kousky a letošek nebude výjimkou. Hlavní motto série NN Night Run 2019 je „Staň se noční šelmou“ a to napovídá mnohé. Letos mají medaile 4 motivy. Šelmu na NN Night Run 10 km, kočičku na Avon běh 5 km, koťátko na Innogy Kids Cup a lišku na Sberbank Family Run.

Večerní Ostrava Veterány jistě potěší, že závodníci nad 65 let věku mají startovné zdarma, jiní uvítají závody rodinných týmů (jeden dospělý a jedno dítě do patnácti let, jejichž časy se sčítají). Věrní závodníci pak jistě ocení každý čtvrtý závod zdarma.

Nadšení běžci se mohou stát členy Night Run Teamu. Stačí se na webu přihlásit a za poplatek tisíc korun získat tričko a slevu na závody (případně startovné zdarma). A všichni, kteří za rok zaběhnou pět a více závodů ze série NN Night Run získávají titul Night Man či Night Woman. V rámci startovného je možné si za zvýhodněnou cenu zakoupit krásné designové sportovní triko od značky Mizuno.


Mimo běh i pestrý doprovodný program

night-run2.jpgZatímco na jiných městských bězích čela závodů obsazují elitní běžci, závody NN Night Run přinášejí radost z hezkého umístění i ostatním. Na startu se scházejí stovky hobby běžců, kteří si jdou závod hlavně užít.

A opět nepůjde jen o běh, i letos čeká účastníky závodů pestrý doprovodný program – například oblíbená společná rozcvička nebo bohatý program ve stanu generálního partnera NN Životní pojišťovny a NN Penzijní společnosti. Ve stanu NN bude opět připraveno mnoho soutěží a dalších aktivit, například oblíbený fotokoutek, malování na obličej a další. Všichni závodníci opět získávají dárky od partnerů a ani letos nebude chybět například oblíbený funkční tubus.
Night Run 2019 - Olomouc

Night Run 2019 - Olomouc

NN NIGHT RUN OLOMOUC je tradiční sportovní běžeckou událostí v Olomouci. Běžecký závod na 10 km a na 5 km, který se uskuteční v centru Olomouce a v jeho okolí.

Night Run 2019 - České Budějovice

Night Run 2019 - České Budějovice

Běžecký závod na 10 km a na 5 km, který se uskuteční v centru Českých Budějovic a v jeho okolí. Trasa bude vedene jak centrem tak podél řeky Vltavy.

Night Run 2019 - Most

Night Run 2019 - Most

Zážitkový běh na 5 km a 10 km, který se uskuteční v centru Mostu a jeho okolí. Start je na 1.náměstí a trať pokračuje do parku Šibeníku a zpět na náměstí.

NN Night Run Praha 2019

NN Night Run Praha 2019

Běžecký zážitkový běh na 10 km a na 5 km se vrací zpět na Letnou. Startujeme v sobotu 14. září. Určen pro všechny běžce, kteří si chtějí užít atmosféru nočního města za svitu čelovek.

Další aktuality

4.6.
2019
Zažijte s RunTour běžecký mejdan v Ostravě

Zažijte s RunTour běžecký mejdan v Ostravě

Severní Morava a Slezsko | Letní sporty
24.5.
2019
Seriál závodů Rock Point - Horská výzva startuje v Beskydech

Seriál závodů Rock Point - Horská výzva startuje v Beskydech

Severní Morava a Slezsko | Letní sporty
6.4.
2019
50 tipů, kam na výlet v okolí Ostravy

50 tipů, kam na výlet v okolí Ostravy

Severní Morava a Slezsko | Letní sporty
21.1.
2019
Projděte se Ostravou po turistických okruzích

Projděte se Ostravou po turistických okruzích

Severní Morava a Slezsko | Letní sporty