Úvod > Aktuality > Nevíte, co podniknout o jarních prázdninách? Vyrazte do děčínské zoo!
Nevíte, co podniknout o jarních prázdninách? Vyrazte do decínské zoo!
"> Nevíte, co podniknout o jarních prázdninách? Vyrazte do decínské zoo! "> Zoo Decín chová více než 400 zvírat ve 160 druzích "> Kdo odpoví na všech šest otázek správne, dostane se do slosování o pekné ceny
Příroda

Nevíte, co podniknout o jarních prázdninách? Vyrazte do děčínské zoo!

  • Vydáno16. února 2020
Na období od 22. února do 1. března 2020 pro vás v Zoo Děčín přichystali stanovištní soutěž o zajímavé ceny. Kdo odpoví na všech šest otázek správně, dostane se do slosování o pěkné ceny.
Soutěž v Zoo DěčínV areálu zoo Děčín na vás od 22. února do 1. března 2020 zde přichystali stanovištní soutěž o zajímavé ceny. 

Zoo Děčín chová více než 400 zvířat ve 160 druzích. Mezi zajímavými druhy jsou například papoušci kakadu žlutolící sumbští, makakové chocholatí, takin indický, mravenečník velký, tapír jihoamerický nebo rys ostrovid.

Zahrada je otevřena denně v únoru od 8 do 16 hodin a v březnu pak od 8 do 18 hodin.
Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoo Děčín – jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad u nás

Zoologická zahrada v Děčíně chová přibližně 450 kusů zvířat ve více než 150 druzích. Hlavním záměrem je chov vzácných a málo známých druhů zvířat, se kterými se v naší zemi jinde nesetkáme. ZOO patří k menším, ale díky svému umístění v lesním prostředí také k nejkrásnějším zoologickým zahradám v ČR.