Úvod > Aktuality > Nenechte si ujít volejbal na sněhu – Cev Snow Volleyball ve Špindlerově Mlýně
Nenechte si ujít volejbal na sněhu - Cev Snow Volleyball ve Špindlerově Mlýně
"> "> ">
Zimní sporty

Nenechte si ujít volejbal na sněhu – Cev Snow Volleyball ve Špindlerově Mlýně

  • Vydáno20. února 2016
V roce 2016 bude celé CEV Volleyball European Tour probíhat ve znaku Evropy: Díky úzké spolupráci s Confédération Européenne de Volleyball (CEV) se bude poprvé konat mezinárodní volejbalová série na sněhu, a to již 12. března ve Špindlerově Mlýně.
Snow VolejbalVolejbalisté ze zhruba 20 zemí budou od poloviny března do začátku dubna 2016 v rámci CEV Snow Volleyball European Tour hrát o státní finanční prémii a prestižní celkovou výhru. Tour bude hostovat ve třech zemích: V Rakousku (Wagrain-Kleinarl), Itálii (Kronplatz) a České republice (Špindlerův Mlýn). Centrální kurty CEV Snow Volleyball European Tour jsou obklopeny dech beroucí horskou přírodou a nabízí dokonalé podmínky pro hru uprostřed pohádkové zimní krajiny.

Přijďte se podívat na ty nejlepší hráče, kteří přijedou v rámci evropské tour nebo se zúčastněte přímo vy v turnaji pro veřejnost. Osm nejlepších pánských týmů a čtyři nejlepší dámské týmy z prvního dne turnaje se automaticky kvalifikují do finále Snow Volleyball v neděli 13. března 2016.

Turnaje budou probíhat po oba dny ve Skiareálu Svatý Petr. Pokud vás láká turnaj veřejnosti, přihlašte se co nejdříve. Poplatek za tým činí 30 €.
Skiareál Špindlerův Mlýn – sjezdovky i běžky v Krkonoších

Skiareál Špindlerův Mlýn – sjezdovky i běžky v Krkonoších

Skiareál Špindlerův Mlýn provozuje 5 lanových drah a 11 lyžařských vleků ve Špindlerově Mlýně a na Horních Mísečkách, celkem 25 km sjezdových tratí, z kterých je 95% technicky zasněžováno. K dispozici jsou 3 snowparky a U rampa, 2 dětské parky a 85 km běžeckých tratí.