Úvod > Aktuality > Nenechte si ujít velkou módní show v Jablonci
Prehlídka Made in Jablonec
"> Prehlídka Made in Jablonec "> "> Lednová prehlídka bude také neoficiálním zahájením již šestého Mezinárodního trienále skla a bižuterie Jablonec 2014

Nenechte si ujít velkou módní show v Jablonci

Vydáno 7. ledna 2020 Kultura
Začátek roku se v Jablonci nad Nisou již tradičně neobejde bez prestižní módní přehlídky "Made in Jablonec". Ve čtvrtek 9. ledna 2020 se na ní představí přes dvacet bižuterních firem, které společně se svými partnery odprezentují ukázky ze své produkce na exklusivních modelech. Podtitul přehlídky zní letos: Double Fantasy a odkazuje tak na kreativitu tvůrců, kteří připravili na 60 unikátních modelů.
BižuterieKaždý nový ročník je pro všechny zúčastněné výzvou být lepší než vloni. A ani tento, v pořadí již jedenáctý, nezůstane pozadu. Přehlídka „Made in Jablonec 2020se koná ve čtvrtek 9. 1. 2020, a to od 17 a 20 hodin v jabloneckém Eurocentru.

Pro letošek je tato společenská událost, jíž se zúčastní Miss České republiky 2019 a obě vicemiss, též úvodní akcí projektu Křišťálové údolí alias Crystal Valley.
Přehlídka každoročně ukazuje možnosti kombinací oděvu a bižuterie. Firmy na ni připravují náročné bižuterní kreace, které nejsou určené každodennímu nošení. I tak ale se ale mohou stát inspirací pro dámy, které třeba ještě bižuterii nepřijaly pro každodenní nošení.
 

Double Fantasy

korálkyLetošní přehlídka Made in Jablonec má podtitul Double Fantasy, což napovídá, že tvůrci oděvních a bižuterních modelů dali v plné míře průchod svému umění a fantazii. Modely připravilo dvacet týmů, které vytvořily celkem šest desítek unikátních modelů. Módní show je součástí doprovodného programu Mezinárodního trienále skla a bižuterie Jablonec. Pořadatelé připravili na čtvrtek 9. ledna 2020 v Eurocentru dvě stejná představení, od 17:00 a 20:00 hodin. Vstupenky jsou předprodeji v pokladně Eurocentra.

Přehlídka Made in Jablonec 2020 bude opět večerem plným skvostných modelů a bižuterních kolekcí. Diváci se mohou těšit na nádhernou módní show, důstojně reprezentující český bižuterní průmysl. Kromě módních přehlídek můžete také navštívit inovované nákupní centrum českého skla a jablonecké bižuterie Palace Plus.
Mezinárodní trienále skla a bižuterie Jablonec 2020

20.6.
4.4.
Mezinárodní trienále skla a bižuterie Jablonec 2020

Největší přehlídka skla a bižuterie v Evropě. Na 4 výstavách se představí více než 100 českých, zahraničních firem, studií a výtvarníků. Novinky, inovace, bestsellery! Sklo ve všech podobách!

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

Pojďte si prohlédnout zdejší sbírky skla, bižuterie, knoflíků, mincí, medailí a plaket ve stálých expozicích Nekonečný příběh bižuterie, Čarovná zahrada - České sklo sedmi století a nově též Skleněný krystal. Vydejte se za třpytivou krásou!

Palace Plus - česká bižuterie a sklo v Jablonci nad Nisou

Palace Plus - česká bižuterie a sklo v Jablonci nad Nisou

Všichni milovníci české bižuterie a skla by si neměli nechat ujít návštěvu prodejní galerie Palace Plus v Jablonci nad Nisou. Na ploše 650 metrů čtverečních si budou moci vybrat z více než 5 tisíc druhů módní bižuterie, designového i užitkového skla a vánočních ozdob od 51 českých firem.

Další aktuality

8.7.
2020
#světovéČesko: Valdštejnova Boží voda a léčivé prameny z Lázní Libverda

#světovéČesko: Valdštejnova Boží voda a léčivé prameny z Lázní Libverda

Českolipsko a Jizerské hory | Lázně a wellness
6.7.
2020
Jedna z největších sbírek fuchsií v Česku je opět k vidění v Liberci

Jedna z největších sbírek fuchsií v Česku je opět k vidění v Liberci

Českolipsko a Jizerské hory | Příroda
22.6.
2020
Projeďte se parním vlakem - v Kořenově se bude slavit Den zubačky

Projeďte se parním vlakem - v Kořenově se bude slavit Den zubačky

Českolipsko a Jizerské hory | Zážitky