Úvod > Aktuality > Nejluxusnější hotel na světě naleznete v Praze

Nejluxusnější hotel na světě naleznete v Praze

Vyplývá to z aktuálně zveřejněných výsledků ankety "Traveler's Choice 2009" portálu Tripadvisor, který každý rok hotely hodnotí. Pražský pětihvězdičkový hotel ARIA obdržel hned dvě ocenění. V rámci celosvětového žebříčku za sebou nechal takové velikány jako Four Seasons George V. v Paříži, hotel Peninsula v Bangkoku, mnichovský Mandarin Oriental či Ritz- Carlton v Berlíně.
Anketa Tripadvisor - Pražský pětihvězdičkový hotel ARIA obdržel hned dvě ocenění:
1. místo v kategorii TOP 100 Best Luxury – World
1. místo v TOP 10 Best Luxury – Europe
 
V kategorii TOP 100 Best Luxury souhrnného žebříčku se umístily celkem čtyři české hotely. Anketa Traveler's Choice patří mezi nejsledovanější a nejrespektovanější hodnocení kvality a služeb hotelů. Uživatelé portálu Tripadvisor jsou největší internetovou cestovatelskou komunitou; týdně portál navštíví téměř 15 milionů uživatelů! Pořadí v anketě určuje speciální algoritmus, který zahrnuje hodnocení hostů nebo názory nalezené na webu. Tento úspěch je skvělou ukázkou toho, jak dobrý nápad a servis soupeří s konkurencí velkých hotelových řetězců.

Hudební hotel Aria zvítězil také díky ojedinělému nápadu nechat hotel prodchnout hudbou. Ta zaznívá ve všech prostorách hotelu v nejvyšší kvalitě a milovník jakéhokoliv žánru si přijde na své. Hotel má 4 patra a každé je věnováno určitému žánru hudby – přináší nevšední zážitky nejen díky své poloze v srdci Malé Strany.

Kompletní vyhodnocení Traveler´s Choice 2009 naleznete na
www.tripadvisor.com/travelerschoice
Hotel Aria je nový pětihvězdičkový luxusní hotel, který se nachází v nádherném místě Malé Strany, architektonicky nejkrásnější části Prahy, co by kamenem dohodil od Karlova mostu a v dosahu pěší procházky od všech významných historických památek, jako je například chrám sv. Mikuláše, Pražský hrad a Staroměstské náměstí.
Region: Praha. Typ premiéry: Památky a historie, Pohodlí měst. Doporučujeme pro: Pohodovou dovolenou.