Úvod > Aktuality > Nechte se hýčkat na sjezdovkách společnosti Snowhill
Nechte se hýckat na sjezdovkách spolecnosti Snowhill
"> Nechte se hýckat na sjezdovkách spolecnosti Snowhill "> Novinkou ve všech areálech Snowhill je WiFi zdarma "> Další výhodou je to, že skiareály Snowhill nezdražují
Zimní sporty

Nechte se hýčkat na sjezdovkách společnosti Snowhill

  • Vydáno28. listopadu 2013
Společnost Snowhill provozuje sjezdovky nejen v Krkonoších, ale také Kašperských horách na Šumavě nebo v Mariánských Lázních. V každém středisku jsou na letošní sezónu 2013/14 přichystány zajímavé novinky a navíc také WiFi připojení zcela zdarma, včetně mobilní aplikace se soutěží.
Zábava na sněhuV Herlíkovicích vás letos čeká  nová restaurace alpského typu s velkou terasou a nádherným výhledem i širší a pohodlnější sjezdovky. Ve skiareálu Šachty  ve Vysokém nad Jizerou jsou připraveny nové sjezdovky na Větrově a rozšířená horská restaurace. Ski areál Kamenec v Jablonci nad Jizerou nabídne nová parkovací místa přímo u sjezdovky a lyžařský areál Kozinec u Jilemnice nabídne nové zázemí pro lyžaře, vylepšenou profesionální dětskou školičku a širší nabídku občerstvení. Do Herlíkovic, Šachet a Kamence se opět pohodlně a jednoduše dostanete nejen z Prahy speciálními linkami skibusů za skvělou cenu včetně skipasu. Letošní novinkou je online rezervace skibusu na webových stránkách Snowhillu.

V Kašperských Horách si užijí více zábavy především rodiny s dětmi, během letošní sezóny se zde totiž otevře nový Snow-fun park. Mariánské Lázně nabídnou nové parkoviště zdarma pro více než 80 aut. To jsou jen některé vybrané novinky v areálech provozovaných společnosti Snowhill, která si potrpí na příjemné prostředí, kvalitní služby a profesionální přístup. Kromě perfektně upravených sjezdovek kladou provozovatelé sítě Snowhill velký důraz na komplexní servis, dobrou kvalitu stravování a ostatních služeb. Velkou pozornost věnují zázemí a službám pro rodiny s dětmi a dlouhodobě rozšiřují nabídku výukových parků pro děti.

Na LanovceNovinkou ve všech areálech Snowhill je WiFi zdarma! Pro nadcházející sezonu je připravena také mobilní aplikace se soutěží. Denně mají majitelé chytrých telefonů a tabletů šanci vyhrát skipas do libovolného areálu Snowhill. Bezplatné připojení na internet bude dostupné u restaurací, nástupních a výstupních stanic lanovek a vleků.

Další výhodou je to, že skiareály Snowhill nezdražují! Skipasy na jeden den lyžíování v hlavní sezóně vás vyjdou (podle jednotlivých středisek) od 260 do 580 korun. A nejen to, všechny areály poskytují v nadcházející sezóně příznivcům lyžování hned několik bonusů jako jsou levné dětské jízdenky, výhodné ceny pro juniory, sleva 20 % pro držitele ISIC karet. Senioři od 65 let mají slevu 20% a navíc všichni lyžaři starší 55 let lyžují každou středu ještě výhodněji. Pro zákazníky O2 využívající program O2 Extra výhody je opět připravena speciální 30% sleva na denní skipas, zvýhodněná cena na zapůjčení vybavení, nebo lyžařskou školu a také vstup do O2 Extra dětských parků a na slalomy zdarma.
Skiareál Šachty – Vysoké nad Jizerou

Skiareál Šachty – Vysoké nad Jizerou

Na okraji Vysokého nad Jizerou leží zcela zmodernizovaný rodinný Ski areál Šachty. V areálu můžete využít kromě klasického lyžování také snowtubing či dětské skútry. Vysoké nad Jizerou poskytuje lyžařům 10 sjezdovek, nejdelší z nich má délku 1350 metrů.

Skiareál Kamenec – Jablonec nad Jizerou

Skiareál Kamenec – Jablonec nad Jizerou

Skiareál Kamenec se nachází nedaleko centra městečka Jablonec nad Jizerou. Návštěvníkům areálu jsou k dispozici 2 lyžařské vleky a sjezdové tratě různých obtížností, které vyhovují náročným lyžařům i rodinám s dětmi.

Ski areál Mariánské Lázně

Ski areál Mariánské Lázně

Do Mariánských Lázní nemusíte jezdit pouze relaxovat do lázní. Využít můžete také nabídky Ski areálu Mariánské Lázně, kde můžete lyžovat jako začátečníci, ale i závodní lyžaři.

Skiareál Kašperské Hory

Skiareál Kašperské Hory

Lyžařský areál se nachází na jihovýchodním okraji města Kašperské Hory. Sjezdovky jsou spíše méně obtížné, a proto jsou velmi vhodné pro rodinné lyžování. Pro děti je k dispozici pohyblivý koberec, kolotoč a pohádkový slalom.

Skiareál Herlíkovice a Bubákov

Skiareál Herlíkovice a Bubákov

Skiareál Herlíkovice a Bubákov se nachází 4 km od Vrchlabí při silnici do Špindlerova Mlýna. Střediska nabízejí celkem 2 čtyřsedačkové lanovky a 7 vleků. Novinkou je dětský park.