Úvod > Aktuality > Nechte se hýčkat na sjezdovkách společnosti Snowhill
Nechte se hýckat na sjezdovkách spolecnosti Snowhill
Zimní sporty

Nechte se hýčkat na sjezdovkách společnosti Snowhill

  • Vydáno28. listopadu 2013
Společnost Snowhill provozuje sjezdovky nejen v Krkonoších, ale také Kašperských horách na Šumavě nebo v Mariánských Lázních. V každém středisku jsou na letošní sezónu 2013/14 přichystány zajímavé novinky a navíc také WiFi připojení zcela zdarma, včetně mobilní aplikace se soutěží.
Zábava na sněhuV Herlíkovicích vás letos čeká  nová restaurace alpského typu s velkou terasou a nádherným výhledem i širší a pohodlnější sjezdovky. Ve skiareálu Šachty  ve Vysokém nad Jizerou jsou připraveny nové sjezdovky na Větrově a rozšířená horská restaurace. Ski areál Kamenec v Jablonci nad Jizerou nabídne nová parkovací místa přímo u sjezdovky a lyžařský areál Kozinec u Jilemnice nabídne nové zázemí pro lyžaře, vylepšenou profesionální dětskou školičku a širší nabídku občerstvení. Do Herlíkovic, Šachet a Kamence se opět pohodlně a jednoduše dostanete nejen z Prahy speciálními linkami skibusů za skvělou cenu včetně skipasu. Letošní novinkou je online rezervace skibusu na webových stránkách Snowhillu.

V Kašperských Horách si užijí více zábavy především rodiny s dětmi, během letošní sezóny se zde totiž otevře nový Snow-fun park. Mariánské Lázně nabídnou nové parkoviště zdarma pro více než 80 aut. To jsou jen některé vybrané novinky v areálech provozovaných společnosti Snowhill, která si potrpí na příjemné prostředí, kvalitní služby a profesionální přístup. Kromě perfektně upravených sjezdovek kladou provozovatelé sítě Snowhill velký důraz na komplexní servis, dobrou kvalitu stravování a ostatních služeb. Velkou pozornost věnují zázemí a službám pro rodiny s dětmi a dlouhodobě rozšiřují nabídku výukových parků pro děti.

Na LanovceNovinkou ve všech areálech Snowhill je WiFi zdarma! Pro nadcházející sezonu je připravena také mobilní aplikace se soutěží. Denně mají majitelé chytrých telefonů a tabletů šanci vyhrát skipas do libovolného areálu Snowhill. Bezplatné připojení na internet bude dostupné u restaurací, nástupních a výstupních stanic lanovek a vleků.

Další výhodou je to, že skiareály Snowhill nezdražují! Skipasy na jeden den lyžíování v hlavní sezóně vás vyjdou (podle jednotlivých středisek) od 260 do 580 korun. A nejen to, všechny areály poskytují v nadcházející sezóně příznivcům lyžování hned několik bonusů jako jsou levné dětské jízdenky, výhodné ceny pro juniory, sleva 20 % pro držitele ISIC karet. Senioři od 65 let mají slevu 20% a navíc všichni lyžaři starší 55 let lyžují každou středu ještě výhodněji. Pro zákazníky O2 využívající program O2 Extra výhody je opět připravena speciální 30% sleva na denní skipas, zvýhodněná cena na zapůjčení vybavení, nebo lyžařskou školu a také vstup do O2 Extra dětských parků a na slalomy zdarma.
Skiareál Mariánské Lázně

Skiareál Mariánské Lázně

Do Mariánských Lázní nemusíte jezdit pouze relaxovat do lázní. Využít můžete také nabídky Skiareálu Mariánské Lázně, kde můžete lyžovat jako začátečníci, ale i závodní lyžaři.

Skiareál Herlíkovice a Bubákov

Skiareál Herlíkovice a Bubákov

Skiareál Herlíkovice a Bubákov – lyžařský zážitek pro celou rodinu! Skiareál se nachází poblíž města Vrchlabí. Užít zde můžete 12 km sjezdových tratí s různou náročností. Na vršky vás vyvezou 3 lanovky a 5 lyžařských vleků.

Skiareál Kamenec – Jablonec nad Jizerou

Skiareál Kamenec – Jablonec nad Jizerou

Skiareál Kamenec se nachází nedaleko centra městečka Jablonec nad Jizerou. Návštěvníkům areálu jsou k dispozici 2 lyžařské vleky a sjezdové tratě různých obtížností, které vyhovují náročným lyžařům i rodinám s dětmi.

Skiareál Šachty – Vysoké nad Jizerou

Skiareál Šachty – Vysoké nad Jizerou

Moderní rodinný skiareál leží na okraji městečka Vysoké nad Jizerou. Zdejší terény potěší začínající, ale i náročnější lyžaře a snowboardisty.

Skiareál Kašperské Hory

Skiareál Kašperské Hory

Lyžařský areál se nachází na jihovýchodním okraji města Kašperské Hory. Sjezdovky jsou spíše méně obtížné, a proto jsou velmi vhodné pro rodinné lyžování. Pro děti je k dispozici pohyblivý koberec, kolotoč a pohádkový slalom.

Další aktuality

Aktivní dovolená 2024: zima na běžkách a sjezdovkách

Čistý vzduch, nad hlavou nebe, kolem dokola příroda, upravené sjezdovky a bílé stopy: to je zima jak má být. Lyžování ostatně patří mezi oblíbené české kratochvíle: zimní dovolenou na horách si dopřeje asi polovina Čechů, sjezdové a běžecké lyžování i snowboarding se řadí mezi nejoblíbenější rekreační sporty. Co myslíte, platilo to i před sto lety?
Zimní sporty

Lyže, kite, psí spřežení: přehled adrenalinových tipů, kam za zimními sporty

Česká republika se pyšní špičkově vybavenými horskými středisky nabízejícími kvalitní sjezdovky, běžecké tratě, bobové dráhy i kvalitní technické zázemí. Na své si přijdou všichni milovníci zimních sportů od začátečníků po pokročilé, od lyžařů přes snowboardisty a běžkaře, až po vyznavače méně tradičních disciplín jako jsou například snowtubing, snowkiting, skijöring, jízda se psím spřežením nebo chůze na sněžnicích.
Zimní sporty

Kde si zaběžkovat po setmění? Využijte osvětlené okruhy!

Patříte k milovníkům jízdy v bílé stopě, ale ve všední den se svému koníčku nemůžete věnovat? Žádný problém – na mnoha místech najdete osvětlené okruhy, kam můžete po práci přijít trénovat, právě tehdy, když se brzy stmívá. Osvětlené okruhy naleznete nedaleko středisek zimních sportů, ale také třeba na golfových hřištích, která se v zimě mění na ráj běžkařů.
Zimní sporty

Zima ve stylu retro: lyžníci, Krakonoš a pašeráci

Zažijte zimu jako z filmu Krakonoš a lyžníci! Prvopočátky lyžování v Česku připomíná řada veselých zimních retro-recesistických závodů, kterých se může účastnit kdokoliv. Stačí jen na půdě vyhrabat nějaké to ošacení po prapředcích, sehnat staré lyže či sáňky a hurá na svah. Závodí se ve všelijakých disciplínách, častou soutěžní kategorií je také "nejlepší historický kostým". K nejoblíbenějším akcím patří Lyžníci ve Smržovce anebo pašeráckej vejkend.
Zimní sporty

Aktivní dovolená 2024: biatlon a zima na běžkách a s malorážkou

Biatlon je zimní sport, který sice má poměrně krátkou historii, ale v jedenadvacátém století se z něj stal jeden z divácky nejpopulárnějších zimních sportů v Evropě. S Kudy z nudy se podíváme, jak vypadaly začátky biatlonu, kde se v Česku odehrávají biatlonové závody a kam a kdy můžete přijít fandit našim závodníkům.
Zimní sporty

Užijte si nejkrásnější trasy Česka v bílé stopě

Letošní zima ukazuje milovníkům bílé stopy vlídnější tvář, než ta předchozí. Sněhová nadílka posledních dnů přinesla dobré podmínky pro běžkaře v Krkonoších, Jizerských horách, Orlických horách, na Šumavě i v Jeseníkách. Portál Kudy z nudy vám přináší ty nejkrásnější tipy na běžky, které vás provedou nejkrásnějšími trasami, kde se budete muset spolehnout jen sami na sebe a vaše lyže.
Zimní sporty

30 tipů na běžky i v nižších polohách

Když zima běžkařům přeje a nadělí dostatek sněhu, není nutné vyrážet na vrcholky nejvyšších hor. Pěkný výlet v bílé stopě si lze užít i v níže položených oblastech anebo i tam, kde se běžně neběžkuje. Máme pro vás tipy z okolí velkých měst z celé České republiky, ze kterých si určitě vyberete!
Zimní sporty

Láká vás lezení ledopádů? Vyzkoušejte ledové stěny!

Ledová stěna je uměle vytvořený ledopád, sloužící k nácviku ledového lezení. Když je zima příznivá a teploty se drží pod bodem mrazu, vznikají umělé ledopády například ve Víru na Vysočině nebo v Liberci. Za přírodním ledem se vypravte do Krkonoš a jako pěší turisté můžete obdivovat krásu barevných ledopádů v Českém Švýcarsku nebo v Javorníkách.
Zimní sporty