Úvod > Aktuality > Nechejte se hýčkat ve futuristickém Pupp Royal Spa
Nechejte se hýckat ve futuristickém Pupp Royal Spa
"> Nechejte se hýckat ve futuristickém Pupp Royal Spa "> Ve dvore Grandhotelu vyrostl zcela nový dum, jehož autorem je Karel Mrázek "> V hypermoderní budove se nachází bazén a o patro níž také saunový svet
Lázně a wellness

Nechejte se hýčkat ve futuristickém Pupp Royal Spa

  • Vydáno22. května 2013
V dubnu 2013 přivítalo první hosty zbrusu nové Pupp Royal Spa v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech. Nabídka služeb světoznámého hotelu se tak ještě rozšířila o wellness programy v nové budově s vnitřním bazénem, saunami, párou a moderním fitness centrem. Soukromí a luxusní péči nabízí i privátní spa pro dva. Tradiční lázeňské procedury, založené na přírodním bohatství Karlových Varů i na moderních metodách současné medicíny, jsou k dispozici v balneocentru.
Nechejte se hýčkat ve futuristickém Pupp Royal SpaGrandhotel Pupp otevřel pro své hosty nové wellness centrum s bazénem a saunami a více než třísetletou tradici v ubytovacích a gastronomických službách obohacuje o nový směr wellness péče v Pupp Royal Spa.

Samotná výstavba nové budovy wellness centra byla zahájena v půli  července roku 2012 po odjezdu hostů filmového festivalu. Přesně za devět měsíců vyrostl v bývalém hotelovém dvoře zcela nový objekt, který ve své spodní části ukrývá vedle technologického zázemí saunu, páry, ledovou kašnu, zážitkové sprchy a relaxační místnost. O poschodí výše se na celé ploše rozprostírá relaxační bazén s rohovými tématickými bazénky a odpočinkové molo.

Výjimečné jsou tři napojovací tunely do dalších sousedních budov. V zadní části je to budova Balneo I., kde se nachází místnosti s lázeňskými procedurami. V prostoru bývalého relaxačního centra je moderní fitness centrum, ale také hlavní vchod do Pupp Royal Spa pro hotelové hosty s recepcí a lékařskými ordinacemi. Poslední tunel propojuje budovu wellness centra s hotelovou recepcí, odkud mohou hosté zamířit na nově vzniklou terasu. Její rozloha je 300 m2 a plánují se zde pořádat příležitostné společenské akce.

Pupp Royal Spa se rozprostírá na ploše 1300 m2. Součástí je exkluzivní Royal Spa Suite s vlastní saunou, whirlpoolem, suchou masážní vanou a dalším masážním lůžkem. V sezóně je připravena kapacita pro 700 procedur denně. Mezi lázeňské procedury se v Karlových Varech řadí uhličité, perličkové a přísadové koupele, suché uhličité koupele, bahenní obklady, střevní výplachy, doplněné inhalacemi, oxygenoterapií, lymfodrenážemi a samozřejmě masážemi. Nedílnou součástí lázeňských pobytů je tradiční karlovarská pitná kúra, předepisovaná lékařem na základě vstupní konzultace.

Pupp Royal Spa – regenerační a relaxační wellness centrum

Pupp Royal Spa – regenerační a relaxační wellness centrum

V příjemné atmosféře jedinečného Grandhotelu Pupp vám tým odborných lékařů a zkušeného personálu nabízí širokou škálu preventivních, léčebných a relaxačních procedur a programů nejvyšší kvality. Jedinečné a osobité Pupp Royal Spa nenajdete jinde na světě.

Grandhotel Pupp – komfort, který si zasloužíte!

Grandhotel Pupp – komfort, který si zasloužíte!

Exkluzivní pobyt dle vašich představ v srdci Karlových Varů, v klidném lázeňském městě s unikátní atmosférou v té nejvyšší kvalitě. Každý pokoj si díky unikátní architektuře hotelu zachovává svůj osobitý vzhled. Na recepci Grandhotelu si určitě všimnete unikátních nástěnných hodin.