Úvod > Aktuality > V Zoo Praha si můžete vyrobit adventní věnec
V Zoo Praha si můžete vyrobit adventní věnec
"> "> ">
Zážitky

V Zoo Praha si můžete vyrobit adventní věnec

  • Vydáno25. listopadu 2019
Vánoce se blíží a s nimi i období adventu s tradiční dekorací bytu, adventním věncem. Uvažujete o tom, že si letos ten svůj adventní věnec vyrobíte vlastnoručně? Je to snadné… stačí se v sobotu 30. listopadu 2019 vydat do pražské zoo a navštívit Adventní dílny!
Koledy, vůně chvojí a přátelská atmosféra vás opět budou čekat ve Vzdělávacím centru Zoo Praha. K dispozici na adventním tvoření bude jako vždy množství dekorací, díky kterým vytvoříte vánoční kreaci přesně podle vašeho gusta. Samozřejmostí pro méně zkušené účastníky je pomoc od přítomných pracovníků zoo.

Na výrobu věnce mají návštěvníci 60 minut. Práce jednotlivých skupin začíná vždy v celou – v 11:00, 12:00, 13:00 a 14:00. Poplatek 150 Kč zahrnuje materiál na výrobu věnce, svíčky a ozdoby (nezahrnuje vstupné do zoo). O Adventní dílny je velký zájem, proto je nutné se předem objednat do pátečního poledne na e-mailové adrese kontakt@zoopraha.cz.

zoo prahaPo všechny listopadové soboty můžete přijít také na program Ohřejte se v Zoo. V sobotu 30. listopadu bude probíhat v Pavilonu šelem a plazů v těchto časech: 10:00 až 15:00. Edukační a herní stanoviště – ukázky enrichmentu pro šelmy, vzorky přírodnin, výtvarné aktivity s tematikou šelem a plazů, znalostní soutěž o drobné ceny. Ve 14:00 probíhá komentované krmení kočkovitých šelem a ve 14:15 setkání u plazů s vrchní chovatelkou plazů Natašou Velenskou.
Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světě

Zoologická zahrada hl. města Prahy se nachází v krásném, členitém terénu Trojské kotliny. Otevřeno má denně (včetně víkendů a svátků) od 9 hodin. Najdete zde 10 pavilonů, 150 expozic, 2 restaurace, 7 občerstvení, lanovou dráhu, vláček i další atrakce pro děti i dospělé.