Úvod > Aktuality > Národní zemědělské muzeum zavádí rodinné vstupné bez omezení počtu dětí
Národní zemedelské muzeum zavádí rodinné vstupné bez omezení poctu detí
"> Národní zemedelské muzeum zavádí rodinné vstupné bez omezení poctu detí "> Národní zemedelské muzeum sídlí v Kostelní ulici 44 "> Za rodinné vstupné do Národního zemedelského muzea bez omezení poctu detí návštevníci zaplatí 220 Kc
Kultura

Národní zemědělské muzeum zavádí rodinné vstupné bez omezení počtu dětí

  • Vydáno28. ledna 2015
Národní zemědělské muzeum na Letné po dohodě s městskou částí Praha 7 zavádí od února letošního roku netradiční novinku. Jako první pražské muzeum poskytne zvýhodněné rodinné vstupné pro dva dospělé a děti do 15 let bez omezení jejich počtu.
Národní zemědělské muzemNárodní zemědělské muzeum chce zpřístupnit své expozice stále většímu počtu návštěvníků. Od neděle 1. února 2015 se jeho sbírky ještě více otevírají rodinám s větším počtem dětí. Může se zdát, že se vlastně nic moc nestalo. Ve skutečnosti je to velmi důležitý vzkaz všem rodinám. V Praze se jedná o první muzeum, v němž rodinné vstupné platí pro celou rodinu

Národní zemědělské muzeum sídlí v Kostelní ulici 44, v těsné blízkosti Letenských sadů. Muzeum má několik stálých výstav, včetně ukázek unikátní zemědělské techniky. Pořádá také krátkodobé výstavy a tématické akce (Letenské prase, Letenská husa, Košt Svatomartinského vína), každoročně se účastní Pražské muzejní noci. Muzeum také organizuje přednášky pro veřejnost a připravuje lektorské programy pro školy.

Za rodinné vstupné do Národního zemědělského muzea bez omezení počtu dětí návštěvníci zaplatí 220 Kč.
Národní zemědělské muzeum – obory zemědělství ve všech podobách

Národní zemědělské muzeum – obory zemědělství ve všech podobách

Národní zemědělské muzeum nabízí kromě stálých expozic v Praze expozice ve svých pobočkách, krátkodobé výstavy, přednášky pro veřejnost, archiv, fotoarchiv a knihovnu. Zveme vás i na vyhlídkovou terasu na střeše muzea s výjimečným výhledem na celou Prahu.