Úvod > Aktuality > Přijďte na návštěvu do pohádkové vesničky Podlesíčko

Přijďte na návštěvu do pohádkové vesničky Podlesíčko

Vydáno 7. prosince 2018 Zážitky
Chcete se vydat s dětmi do přírody, hledáte zajímavé ubytování, ale odrazují vás klasické hotely a penziony, ve kterých se vaše ratolesti budou nudit? Pak vás třeba zaujme možnost ubytovat se s nimi v některém domečku v pohádkové vesničce, kterou najdete v samém srdci Vysočiny. Komentované prohlídky venkovních prostor vesničky za doprovodu kouzelných bytostí, krátká pohádková scénka a soutěže pro děti za sladké odměny tu probíhají od 8. do 31. prosince 2018, konkrétní termín si je však třeba zarezervovat.
Pohádkové bytosti pro vás otevřou brány Pohádkové vesničky, abyste si ji mohli prohlédnout a zjistit jak znáte pohádky v sobotu a neděli 8. a 9. prosince, o víkendu 15. a 16. prosince, v úterý 18. prosince a o posledním adventním víkendu 22. a 23. prosince. Během Vánoc se za pohádkami můžete vypravit 25., 26., 29., 30. i 31. prosince 2018.

A co pro vás bude připraveno? Prohlídka venkovních prostor vesničky, pohádkové bytosti, veselá scénka a soutěž pro děti za dobroty. Vstupné je pro dospělé 150 Kč, děti a senioři zaplatí 80 a rodina (2 dospělí a 1-2 děti) 390 korun. Děti do 3 let mají vstup zdarma. Podlesíčko lze navštívit pouze po předchozí rezervaci termínu na webových stránkách.

Podlesíčko pohádkyPohádková vesnička slouží hostům především jako ubytovací resort, proto vstup do vesničky bez domluvy v prodejním stánku nebo na recepci hotelu není možný. Domečky jsou laděny do stylu obydlí pohádkových postaviček, skřítků, trpaslíků a jiných bytostí pohádkové říše na okraji lesa za hotelem. Každý domeček skýtá ubytování pro 4 osoby na celkové ploše okolo 40 m2.
Pohádková vesnička Podlesíčko - originální ubytování, které rozzáří dětské oči

Pohádková vesnička Podlesíčko - originální ubytování, které rozzáří dětské oči

Ubytujte se v pohádce! Nové, originální ubytování ve veselých pohádkových chaloupkách, které najdete za hotelovým resortem Podlesí. Nechte vzlétnout fantazii a vytvořte dětem nezapomenutelné dětství.