Úvod > Aktuality > Přijďte na návštěvu do pohádkové vesničky Podlesíčko
Přijďte na návštěvu do pohádkové vesničky Podlesíčko
"> "> ">
Zážitky

Přijďte na návštěvu do pohádkové vesničky Podlesíčko

  • Vydáno9. prosince 2020
Chcete se vydat s dětmi do přírody, hledáte zajímavé ubytování, ale odrazují vás klasické hotely a penziony, ve kterých se vaše ratolesti budou nudit? Pak vás třeba zaujme možnost ubytovat se s nimi v některém domečku v pohádkové vesničce, kterou najdete v samém srdci Vysočiny. Komentované prohlídky venkovních prostor vesničky za doprovodu kouzelných bytostí, krátká pohádková scénka a soutěže pro děti za sladké odměny tu probíhají 12. a 19. prosince 2020, konkrétní termín si je však třeba zarezervovat.
Pohádkové bytosti pro vás otevřou brány Pohádkové vesničky, abyste si ji mohli prohlédnout a zjistit jak znáte pohádky v sobotu  12. a 19. prosince 2020.

A co pro vás bude připraveno? Prohlídka venkovních prostor vesničky, pohádkové bytosti, veselá scénka a soutěž pro děti za dobroty. Vstupné je pro dospělé 160 Kč a děti a senioři zaplatí 80 Kč. Děti do 3 let mají vstup zdarma. Podlesíčko lze navštívit pouze po předchozí rezervaci termínu na webových stránkách.

Podlesíčko pohádkyPohádková vesnička slouží hostům především jako ubytovací resort, proto vstup do vesničky bez domluvy v prodejním stánku nebo na recepci hotelu není možný. Domečky jsou laděny do stylu obydlí pohádkových postaviček, skřítků, trpaslíků a jiných bytostí pohádkové říše na okraji lesa za hotelem. Každý domeček skýtá ubytování pro 4 osoby na celkové ploše okolo 40 m2.
Pohádková vesnička Podlesíčko – originální ubytování, které rozzáří dětské oči

Pohádková vesnička Podlesíčko – originální ubytování, které rozzáří dětské oči

Ubytujte se v pohádce! Nové, originální ubytování ve veselých pohádkových chaloupkách, které najdete za hotelovým resortem Podlesí. Nechte vzlétnout fantazii a vytvořte dětem nezapomenutelné dětství.