Úvod > Aktuality > Náchodský zámek bude v pátek patřit Krásce a Netvorovi
Náchodský zámek bude v pátek patřit Krásce a Netvorovi
">
Zážitky

Náchodský zámek bude v pátek patřit Krásce a Netvorovi

  • Vydáno19. června 2019
V pátek 21. června 2019 se budou na zámku v Náchodě konat speciální prohlídky "Kráska a netvor" se spoustou světelných a hudebních efektů, s prvky černého divadla a ponurých oživlých bytostí a výjevů přímo v zámeckých interiérech. Přijďte se podívat!
Zámek NáchodV pátek 21. června 2019 zavládne na zámku Náchod zvláštní ponurá atnosféra příběhu o Krásce a netvorovi. Od 19:00 do 23:00 hodin se budou konat zvláštní prohlídky, během nichž zhlédnete tajemný, strašidelný a romantický příběh na motivy francouzské pohádky "Kráska a netvor" se spoustou světelných a hudebních efektů, s prvky černého divadla (hra UV světel) a ponurých oživlých bytostí a výjevů přímo v zámeckých interiérech.

Vstupné stojí 130 korun, pro děti a seniory 90 Kč. Z důvodu omezené kapacity si rezervujte vstupenky na čísle 604 381 520 nebo e-mailu: agentura.veronika@centrum.cz. Vstupenky si až po telefonické nebo e-mailové rezervaci, můžete vyzvednout v den konání akce, nejpozději však 30 minut před začátkem představení.
Zámek Náchod – perla na hranici mezi Českou republikou a Polskem

Zámek Náchod – perla na hranici mezi Českou republikou a Polskem

Zámek Náchod uvidíte již z dálky při příjezdu do města. Zámecký komplex má celkem pět nádvoří a nabízí zajímavou atmosféru. K vidění jsou tři samostatné prohlídkové okruhy.