Úvod > Aktuality > Nabídka pro golfisty se v České republice stále rozrůstá
Letní sporty

Nabídka pro golfisty se v České republice stále rozrůstá

  • Vydáno2. května 2010
Více než stovka klubů, přes 80 hřišť, kvalitní služby… To všechno jsou důvody, proč si užít golf v Česku. Pojďme se podívat, na co se mohou hráči těšit během této sezony.
V loňském roce do rodiny českých golfových hřišť přibyly nové přírůstky: hřiště Albatross (18 jamek), Ostrožská Nová Ves (9 jamek) a Osyčina (6 jamek), nebo se hřiště rozrostla z 9ti na 18tijamková: Beroun a Mladé Buky. V současnosti si mohou v České republice golfisté zahrát celkem na 82 hřištích. I letos bude tento trend pokračovat. Očekáváme otevření dalších areálů po celé České republice: např. v Srbsku v Českém ráji, na Slapech, ve Velkých Karlovicích, v Kynžvartu a dalších.

Naše tipy na golfové výlety:

Grund Resort Golf v Mladých Bukách

Grund Resort Golf v Mladých Bukách

Do Grund Resort Golf & Ski v Mladých Bukách v Krkonoších míří v průběhu sezóny hráči oblíbeného golfu. Ti si na golfovém hřišti v Mladých Bukách mohou zahrát již od roku 2000 a mohou si tak vychutnat výhled na překrásnou krkonošskou krajinu.

Beroun Golf Club

Beroun Golf Club

Špičkový a luxusní golfový resort vznikl v Berouně v bývalém vojenské areálu Na Veselé. Užijte si nové 18jamkové hřiště s plochou 85 hektarů! V areálu se nachází wellness centrum (sauna, jacuzzi, fitness, masáže), restaurace s terasou a 7 dvoulůžkovými pokoji a dvěma apartmány s jacuzzi.

Další aktuality

25.9.
2022
Objevujte královská města Čech

Objevujte královská města Čech

Středočeský kraj | Památky
22.9.
2022
Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Stromem roku 2022 je Uranová hruška z Drásova

Středočeský kraj | Příroda
21.9.
2022
Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Za vínem se vydejte tento víkend na Karlštejn

Středočeský kraj | Gurmánská turistika