Úvod > Aktuality > Na zámku v Benešově nad Ploučnicí mohou děti strávit noc
Na zámku v Benešove nad Ploucnicí mohou deti strávit noc
"> Na zámku v Benešove nad Ploucnicí mohou deti strávit noc "> Na akci je nutné deti predem objednat "> Cena za jednoho nocležníka je 90 korun
Zážitky

Na zámku v Benešově nad Ploučnicí mohou děti strávit noc

  • Vydáno1. července 2014
Na letošní letní prázdniny připravuje Státní zámek Benešov nad Ploučnicí ve spolupráci s benešovským Rodinným centrem Medvídek absolutní novinku pro děti. Děti budou mít jedinečnou příležitost strávit na zámku noc. Bude pro ně připraven bohatý program a nebude chybět ani noční prohlídka zámku a jeho okolí. Do kouzelného zámku se nejen dospělí, ale především děti, mohou během letních prázdnin podívat hned ve čtyřech termínech. První prohlídka je naplánovaná na 5. července, dále pak 19. července, 2. a 16. srpna.

Benešov nad PloučnicíDěti ve věku od 5 do 12 let budou moci na zámku v Benešově nad Ploučnicí přespat hned ve třech termínech. První "Noc na zámku aneb zámecká přespávanda" se uskuteční z pátku na sobotu 5. července, následně pak z 8. na 9. srpna a poslední přespávanda bude z 29. na 30. srpna.

Na akci je nutné děti předem objednat, jelikož kapacita je omezená. Na děti bude čekat řada překvapení, nebude chybět ani opékání zámeckých buřtů či pohádka O Hanušovi, tedy o našem zámeckém strašidle. Jde o večer plný dobrodružství a netradičních zážitků.

Bližší informace a objednávky mohou rodiče získat na telefonním čísle 724 663 548 – Michaela Hlinková (pracovník pro styk s veřejností). Cena za jednoho nocležníka je 90 korun. Děti budou mít kromě přespání a bohatého programu, zajištěno po celou dobu akce také občerstvení a pití. Nutným vybavením je vlastní karimatka, spacák a baterka.