Úvod > Aktuality > Na zámeckém plese v Čechách pod Kosířem si zatančíte pod širým nebem
Na zámeckém plese v Čechách pod Kosířem si zatančíte pod širým nebem
"> "> ">
Kultura

Na zámeckém plese v Čechách pod Kosířem si zatančíte pod širým nebem

Vydáno 22. srpna 2019
Netradiční zámecký ples v romantickém stylu se v sobotu 24. srpna 2019 chystá na zámku v Čechách pod Kosířem. Uskuteční se pod širým nebem před zámeckou oranžérií a dobovou atmosféru navodí mimo jiné také prvorepubliková módní přehlídka. K tanci i poslechu bude hrát osmnáctičlenný orchestr olomouckého Swing Bandu.
TanečníciV sobotu 24. srpna se koná před zámeckou oranžérií zámku Čechy pod Kosířem open-air zámecký ples v romantickém stylu. Nejen, že si budete moci zatančit za doprovodu osmnáctičlenného orchestru na hudbu 30. a 40. let, ale je připraven i bohatý program včetně módní přehlídky svatebních a společenských šatů svatebního salónu L´amour Olomouc nebo romantického tanečního vystoupení.

Jde o druhý ročník této akce, která nikde v okolí nemá obdoby. Pro příchozí je připraven velký venkovní taneční parket. V případě horšího počasí se ples přesune do prostor samotné oranžerie. Není sice podmínkou přijít v dobovém oblečení, ale dámám se doporučují dlouhé společenské šaty.

Program zahájí v 18:00 koncert klasických romantických písní ve Velkém sále zámku. Samotný ples bude zahájen v 19:00 před zámeckou oranžérií. Vstupenky v hodnotě 250 Kč jsou k dostání v předprodeji na pokladně zámku Čechy pod Kosířem, ve Vlastivědném muzeu v Olomouci a v kanceláři FTL v prostějovském zámku a na smsticket.cz.
Zámek Čechy pod Kosířem

Zámek Čechy pod Kosířem

Spjatý zejména s působením rodu Silva-Tarouca a s pobytem vynikajícího českého malíře Josefa Mánesa. Zámek obklopuje jeden z nejcennějších zámeckých parků v ČR. Od roku 2016 je zámek otevřen veřejnosti.

Další aktuality

30.7.
2021
Zámek Čechy pod Kosířem láká na obraz věrného psa

Zámek Čechy pod Kosířem láká na obraz věrného psa

Střední Morava a Jeseníky | Památky
19.7.
2021
Olomoucká Pevnost poznání nabízí řadu sezónních výhod pro turisty

Olomoucká Pevnost poznání nabízí řadu sezónních výhod pro turisty

Střední Morava a Jeseníky | Zážitky